Щасливі гроші

Учені-економісти провели дослідження в якому з’ясували, що гроші діють на людей, як гормон щастя і лікувальна пігулка.

гроші
Архів
Чим більший банківський рахунок, тим частіше посміхається людина
Учені-економісти вивчили характер витрат і особливості персональних фінансів 600 спроможних чоловік, вільні активи яких перевищують суму 200 тисяч доларів. Дослідники поцікавилися у цих людей, як вони відносяться до грошей і який вплив багатство зробило на їх життя. Крім того, учені спробували з'ясувати мотивацію до заощадження засобів і їх витрачанню.

Результат однозначний: чим більший банківський рахунок, тим частіше посміхається людина. Жінок, для яких таке твердження вірне, трохи більше, чим чоловіків, пише The Telegraph. 

80% жінок і 78% чоловіків з наявними активами, що перевищують суму 100 тисяч доларів, визнали, що гроші зробили їх щасливішими в особистому житті. 70% цих жінок вважають, що гроші дали їм більше вільного часу. Дві третини стверджують, що багатство дозволило поліпшити здоров'я, а 63% дотримуються думки, що вища оплата підсилює задоволення від роботи. Гроші зробили щасливішими і 70% жінок з активами від 200 тис. до 1 млн доларів.

Звіт, складений Economist Intelligence Unit, виявив, що чоловіки вважають за краще витрачати свої статки на особистих тренерів, водіїв і шеф-поваров, а жінки більш схильні користуватися послугами особистих закупівельників, охоронців, стилістів і приватних лікарів.

Подорожі, ресторани і культурні заходи – улюблені способи багатих жінок витрачати гроші. Свята і облаштування будинку – їх основні пріоритети, відзначає Inopressa.ru.  37% жінок і всього 12% чоловіків заявили, що регулярні походи по магазинах приносять їм задоволення.

Роб Мітчелл, редактор звіту "Barclays Wealth Insights: A Question of Gender" ("Гендерне питання"), який цього місяця вийде у видавництві Barclays Wealth, одному з приватних підрозділів Barclays Bank, підкреслив, що жінка відчуває себе ще щасливіше, якщо її стан здобутий власною працею, а не завдяки заміжжю або отриманню спадку.  Якщо вірити проведеному дослідженню і даному звіту, незабаром у Великобританії буде більше щасливих жінок, ніж чоловіків. Загальний статок багатих жінок Британії складає 66 млрд доларів. До 2020 року 53% мільйонерів у Великобританії складатимуть жінки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: