Щастя багато не буває

Росіянка народила в Британії п'ятьох близнят. Це перший подібний випадок у Британії за останніх 10 років.

Росіянка народила в оксфордському госпіталі п'ятьох дівчаток-близнят, повідомляє у четвер британське видання Daily Telegraph.

Вчителька музики у віці 29 років, ім'я якої не повідомляється, приїхала з чоловіком до Оксфорду після того, як російські медики порадили їй видалити кілька плодів, щоб інші мали кращі шанси на виживання. Жінка відмовилася з релігійних міркувань і звернулася по допомогу до британських лікарів.

Пологи проходили в суботу, на 14 тижнів раніше терміну, з використанням кесарева розтину. Повідомляється, що мати та новонароджені почуваються добре.

Росіянка, що народила п'ятох дівчаток-близнят (Фото: Daily Mail)
Вага немовлят коливається приблизно від 600 до 900 грамів, зараз вони знаходяться в палаті інтенсивної терапії (Фото: Daily Mail)
Вага немовлят коливається приблизно від 600 до 900 грамів, зараз вони знаходяться в палаті інтенсивної терапії. Вони залишатимуться в Британії, поки не окріпнуть.

Операцію сплатили забезпечені росіяни, передає РИА "Новости". За даними Daily Telegraph, це перший випадок народження п'ятьох дітей у Британії за останні 10 років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: