Ще можна пожити в НДР

Берлінський готель повертає своїх постояльців у старі погані часи, коли шпалери були лише коричневими або жовтогарячими.

Товари ГДР (Фото: autoreview.ru)
Виставка товарів виробництва НДР на фоні машини Wartburg виробництва НДР. Портативний телевізор на даху автомобіля – радянський, марки «Юність» (Фото: autoreview.ru)
Берлінський готель надає своїм гостям можливість відчути комуністичну Східну Німеччину.

Ostel повертає своїх гостей у „до-1989-ті” ери потворних коричневих і жовтогарячих шпалер, спартанських меблів і портретів членів політбюро.

Готель, що відкрився у Берліні в травні місяці, пропонує постояльцям асортимент кімнат у стилі старого східного блоку, повідомляє ВВС.

Готель у минулому був Східнонімецьким Plattenbauwohnung – щось на зразок багатоповерхівок масового виробництва, що стали символом життя в комуністичному блоці.

На ресепшені чотири годинники показують час у Москві, Берліні, Гавані та Пекіні.

Готель був дітищем двох колишніх циркачів зі Східної Німеччини – Даніеля Хелбіга та Гідо Санда.

Їхня концепція ретро-моди продовжує хвилю „остальгії" – ностальгії за деякими сторонами життя в колишній Східній Німеччині, що виявила себе в культовому статусі автомобілів Trabant і фільму „До побачення Ленін”.

Засновникам готелю вдалося зібрати предмети облаштування комуністичної ери з приватних будинків і запилених кімнат крамниць торговців меблями.

У вітрині в холі готелю стоять сувеніри Східної Німеччини, такі як пластикові підставки для яєць, шоколад, банкноти НДР-марок і навіть рідкісний рулон туалетного паперу з НДР.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: