Що об'єднує шоколад, м'ясо і секс?

Секс, шоколад і м'ясо – вітаміни інтелекту: вони змушують мозок людини знаходити неординарні рішення.

Кращий спосіб розвинути інтелект – споживати холодне м'ясо та шоколад, а також займатися сексом. Так стверджують автори книги "Навчіться тренувати мізки" Тері Хорн і Саймон Уттон. Вони пишуть, що статеві зносини підвищують вміст у крові гормону окситоцину, який змушує мозок людини знаходити неординарні рішення.

Шоколадка (Фото: liveinternet.ru)
Секс і шоколад підвищують вміст у крові гормону щастя
А ось перегляду мильних опер, спілкування зі скигліями та дієт на основі знежирених продуктів слід уникати, якщо ви хочете підвищити свої розумові здібності, пише The Daily Telegraph.

Більшість із зібраних у цій книзі порад вельми оригінальні, але Тері Хорн і Саймон Уттон кажуть, що вони засновані на результатах новітніх наукових досліджень. За їхніми словами, розхоже твердження про те, що з віком працездатність мозку неминуче погіршується, не відповідає дійсності, і з цим явищем можна боротися.

Хорн, який викладає в університеті, каже: "Протягом десятиліть було прийнято вважати, що розумові здібності програмуються на генетичному рівні. Але тепер з'ясовується, що вони залежать від способу життя. В силах людини дотримуватися такого способу життя, який дозволить не лише уникнути неминучого, як вважалося раніше, погіршення когнітивних здібностей після 17 років, але й постійно покращувати їх протягом всього життя. Виходячи з наших тверджень, людина вільна вирішувати, розвивати їй свої когнітивні здібності або дозволити їм померти".

У книзі розглядається, як дієта, оточення та стрес впливають на розумові здібності. Більшість висловлених у книзі думок заснована на вивченні хімічних зв’язків, які виділяються в організмі в результаті певних занять.

Автори пишуть, що статеві зносини підвищують вміст у крові гормону окситоцину, який примушує мозок людини знаходити неординарні рішення, а характерне для посткоїтального періоду підвищення рівня серотоніну стимулює креативне й логічне мислення.

Що стосується їжі, то, як стверджують автори, в темному шоколаді було знайдено речовини – такі, як магній і антиоксиданти, – які покращують постачання мозку киснем. Також рекомендується їсти на сніданок холодне м'ясо. Це наповнює організм енергією та сприяє кращому всмоктуванню поживних речовин.

Автори сподіваються, що книга матиме попит на ринку засобів, що стимулюють розумовий розвиток, прибутковість якого росте: у поточному році виробник ігор Nintendo продав 10 млн. портативних ігрових терміналів Brain Age.

У книзі є поради і з приводу людського оточення, до якого слід прагнути. Хорн каже: "Спілкуйтеся з людьми, які змушують вас сміятися. Уникайте тих, хто ниє, оскільки люди з негативним поглядом на життя вганятимуть вас у депресію".

Необхідні продукти для правильного функціонування мозку:

- Їжте тільки ту рибу, яка багата кислотами омега-3.

- Їжте брокколі, це джерело вітаміну К.

- Хай у вашій дієті буде багато цільнозернових продуктів, наприклад каші й пасти.

- Їжте помідори, в них багато антиоксидантів.

- Їжте чорну смородину, вона багата вітаміном С.

- Не зловживайте алкоголем, він вбиває клітини мозку.

- Не нехтуйте сніданком, це життєво важлива їжа.

- Не їжте дуже багато жирної їжі.

- Не зловживайте фастфудом і газованими напоями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: