Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шкіра, як у змії: в Індії десятирічний хлопчик вкрився "лускою" через невиліковну хворобу

Він купається щогодини і мастить шкіру зволожувальними засобами.

В Індії десятирічний хлопчик живе із рідкісною та невиліковною хворобою, за якої шкіра сохне і стає схожою на покрив змії. Він відчуває постійний дискомфорт.

Про це пише Daily Mail.

Десятирічного хлопчика в Індії Джаганнатху прозвали "змією" через важку хворобу, яка називається ламелярний іхтіоз. За неї шкіра сохне, вкривається великими лусочками і постійно відшаровується. Із таким діагнозом він живе з дитинства. Йому потрібно щогодини купатися і кілька разів на день використовувати зволожувальні засоби, щоб заспокоїти болісну суху шкіру.

Джаганнатха часто не може нормально ходити, і йому потрібна палиця, щоб робити кроки. Батько Прабхакар Прадхан працює в рисових полях і не може дозволити собі оплатити лікування свого сина.

"Мій син страждав від цієї хвороби з дитинства, і від неї немає ліків. У мене немає достатньо грошей, щоб лікувати його, і у мене розривається серце, коли він страждає від цієї хвороби щодня", - поділився батько.

Нагадаємо, у Китаї 21-річний юнак зважився на операцію з видалення зайвих пальців на нозі. До цього все життя він жив із дев’ятьма пальцями. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції