Школа наречених

Школа наречених у Північній Осетії: за її випускницями просто полюють, адже їм роз’яснюють головне.

Школа наречених у Північній Осетії
А от мрію багатьох панянок стати під шлюбний вінець тепер допомагає здійснити спеціальна школа дипломованих наречених. Надзвичайно популярний заклад відкрили у столиці Північної Осетії лише два місяці тому. У чому ж секрет неабиякого успіху його випускниць?

За випускницями цієї школи женихи просто полюють. Очевидці розповідають, що вже на перший випускний поприходило чимало. Про серйозність намірів свідчило, що прийшли вони разом зі своїми матерями - майбутніми свекрухами. Послух і повага до батьків і старших членів родини - це не писаний, а карбований століттями кавказький закон.    

Вміти зав’язати чоловікові краватку - лише одне із великої кількості вмінь та навичок, які треба опанувати. Окрім історії та  культури рідного краю, музики та танцю, вивчають кулінарію, як накривати та подавати на стіл, як одягатися, як користуватися косметикою. Дізнаються про всі хитрощі та загадки сімейної психології. Бажаний сертифікат дипломованої нареченої слухачки отримують після суворого іспиту.  

Коли і як виконуватиме дружина танець живота для свого чоловіка - винятково її справа, але вправно рухати стегнами вона просто зобов’язана. Викладачки запевняють, перед цим жоден найконсервативніший осетинець не встоїть. Але це лише після цнотливого поцілунку молодих та коронного національного весільного танцю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: