Школяр з Полтавщини врятував життя трьом дітям

Богдан Горяєв у свої 12 років вже врятував 3 життя - двох хлопчиків і півторарічну дівчинку.

На Полтавщині 12-річний хлопчик врятував життя дошкільняті. Діти бавилися біля ставка і 6-ти річний хлопчик не втримався і впав у воду. І хоча навколо були інші дорослі хлопці, Богдан Горяєв - єдиний, хто не розгубився, адже має неабиякий досвід порятунку на воді. У його житті це вже третя врятована дитина.

Село Бугаївка - справжній рибний край. Навколо з десяток ставків, ціла мережа каналів та невеликих дамб. Саме вони і стають пастками для малечі.

Про 6-річного Сергійка кажуть: земля під ногами горить. Той не всидить на місці - треба і жаб поганяти і мальків наловити, та цього разу не встояв на бетонній плиті. Богдан був неподалік. Він миттєво кинувся на допомогу і витягнув дитину на берег.

Батьки необачного Сергійка з жахом дивляться на небезпечне місце. Кажуть, щоразу без остраху відпускали сюди сина, тепер - зась.

Про вчинок відважного односельця дізналися і в школі, та рятувальник цим не хизується. Тепер він перший хлопець на селі, навіть дівчата по-іншому вже дивляться.

"Він скромний дуже і не розказував, ми й не знали, а тоді вже почали вже другі діти говорити і почали його питати, викликали до директора", - каже класний керівник рятівника Віра Кисличенко.

Мама рятівника небагатослівна, каже: певно, така доля з народження. Він - неочікувана й пізня дитина в родині. "Кожна людина іде на землю і має якесь призначення, може Господь Бог і дав йому життя щоби він рятував чиїсь життя, я не знаю", - дивується мама рятівника Валентина Горяєва.

Професійні рятувальники тішаться - в Бугаївці росте гідна зміна. "У свої 12 років він вже врятував 3 життя - двох хлопчиків і півторарічну дівчинку. Між собою ми його називаємо почесним рятувальником", - каже представник МНС Віктор Захарчук.

Читайте також:

Наркоторговка з Донецька сприйняла арешт як розіграш до дня народження

Директор училища отримував стипендії "мертвих студентських душ"

Дитячі покупки: як рекламісти маніпулють батьківськими почуттями

Міжнародну олімпіаду з румунської мови виграла українка

ВідеоШколяр врятував життя трьом дітям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: