Школяра, який виправив Путіна під час виступу, звинуватили в нахабстві

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Школяра, який виправив Путіна під час виступу, звинуватили в нахабстві

Associated Press

Також на зустрічі з дітьми Путін потрапив ще в один конфуз. Школяр попросив президента РФ підписатися на його youtube-канал. Але Путін не зрозумів, про що йдеться.

Президент Росії Володимир Путін оконфузився на зустрічі зі школярами. Він назвав Північну війну Семирічною. Але школяр, що сидів у залі, поправив його, заявивши, що війна тривала від 1700-го до 1721 року.

Відео інциденту опублікували росЗМІ.

"Чого Петро I Семирічну війну вчинив? Ну чому він зі шведами там сім років воював. І взагалі битва під Полтавою. Уявляєте, де Швеція і де Полтава? А вирішальна битва між Петром I і Карлом XII була під Полтавою", — сказав глава держави -агресора.

Школяр виправив Путіна. Він сказав, що ця війна називається не Семирічною, а Північною і тривала від 1700-го до 1721 року.

Знаючи тенденції в сучасній Росії, можна припустити, що хлопчика за його "зухвалість" можуть очікувати проблеми.

Так, директор його школи заявила, що хлопець не зміг промовчати через нахабство. Про це повідомляє Рravda.ru.

"Скромність повинна бути, щоб не поправляти в тому числі Володимира Володимировича, але це ми починаємо розуміти з роками", — сказала вона. За словами жінки, хлопець "займає активну громадянську позицію".

Також на зустрічі з дітьми Путін потрапив ще в один конфуз. 10-річний школяр попросив президента РФ підписатися на його youtube-канал. Але Путін не зрозумів, про що йдеться.

"А що потрібно підписати? Що треба підписати? Я не зрозумів, що я повинен підписати", — сказав Путін, після чого стало зрозуміло, що в сучасних технологіях він зовсім не розбирається.

Раніше повідомлялося, що Путіна накрила ностальгія по Російській імперії. Глава Кремля виміряв благополуччя держави кількістю населення.

Новини України: військові на репетиції параду на Хрещатику заспівали "Путін – х*йло"

Новини України: військові на репетиції параду на Хрещатику заспівали "Путін – х*йло"

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Наступна публікація