Шлюбна семирічка

Лідер однієї з найбільших партій Німеччини на повному серйозі запропонувала обмежити тривалість шлюбу кожної пари сімома роками.

Шлюб
Двічі розлучена Паулі вважає, що більшість тривалих шлюбів не розпадається лише тому, що подружжя хоче якоїсь стабільності, а не через любов
Глава Християнсько-соціалістичного Союзу Німеччини, тісно пов'язаного з правлячою партією Ангели Меркель, 52-річна Габріеле Паулі, побувала заміжжю двічі.

Паулі відома своєю здатністю висувати шокуючі революційні ідеї, відзначає RussianNY. Минулого тижня вона заявила, що більшість тривалих шлюбів не розпадається лише тому, що подружжя хоче якоїсь стабільності, а не через любов.

Як вважає Паулі, в цілях поліпшення якості життя німців шлюби мають бути обмежені 7 роками на законодавчому рівні. Після цього терміну шлюб має бути автоматично розірваний і відновлений лише за умови взаємної згоди колишнього подружжя.

На думку Паулі, католицька Церква, що вважає, що шлюби укладаються "на небесах" і не підлягають розірванню, повинна змінити свою позицію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: