Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік врешті сховався у будинку подалі від гріха.

"Просто на подвір'ї!", - каже шокований мешканець американського штату Нью-Джерсі, побачивши скажену бійку двох великих ведмедів біля його будинку.

Чоловік знімав відео з ганку свого помешкання, не добираючи слів своїм почуттям. Хтось поруч із ним кілька разів закликав зайти до будинку, але американець продовжував знімати.

Але бійка двох ведмедів усе більше розпалялася, і чоловік з переляку врешті прийняв мудре рішення: "Бл*дь! Я йду всередину".

Нагадаємо, до готелю в американському штаті Колорадо навідався бурий ведмідь. Візит клишоногого зафільмували працівники рецепції. Спочатку той потупцював на столі у вестибюлі, а потім поважною розміреною ходою впритул підійшов до стійки для бронювання номерів. Опісля хижак сів та мирно роздивлявся залу. 

ВідеоУ готель в американському штаті Колорадо завітав бурий ведмідь

Непроханий гість. У готель американського штату Колорадо люб'язно завітав бурий ведмідь. Візит пухнастого зафільмували працівники рецепції і виклали на сторінці закладу. Клишоногий спочатку потупцював на столі у вестибюлі. А потім поважною і розміреною ходою підійшов впритул до стійки для бронювання номерів. 

У готель в американському штаті Колорадо завітав бурий ведмідь

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції