Шоппінг збуджує жінок так само, як перегляд порнографії

Дослідження виявило, що подарункова картка чи "спеціальна акція" в магазині доставляла людям таке саме задоволення, як і перегляд порнографії.

Британські вчені довели, що шоппінг-терапія насправді допомагає людям, яких спіткали невдачі в особистому житті.

Дослідження виявило, що деякі покупці, які натрапляють на знижки чи "спеціальні пропозиції", отримують той же рівень емоційного піднесення, як і під час сексуального збудження. Так, з'ясувалося, що подарункова картка доставляла їм таке саме задоволення, як і перегляд порнографії.

У ході експерименту науковці виміряли активність мозку в емоційних областях у 50 добровольців. Вони порівняли їхню реакцію на низку заходів, серед яких – похід по крамницях та перегляд еротичного фільму.

Емоційне збудження вчені відстежували за допомогою спеціального обладнання iMotion, що аналізує рух очей і емоційні реакції організму в цілому за десятибальною шкалою. Показники між 5 і 7 свідчили, що стан людини як при сексуальному збудженні. Подібне порушення розвивалося, коли людям з покупкою давали подарунковий купон, дисконтні картки або коли якась акція, що проходить в магазині, була пов'язана з улюбленим персонажем покупця.

Читайте також:

Рейтинг найпотаємніших бажань жінок: шоколад кращий за секс

Створено пиво, яке підсилює чоловічу потенцію

"Сексомнія" претендує на роль нової "епідемії" XXI століття

Іспанська клініка запропонувала "лікування" від гомосексуалізму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: