Шоппінг збуджує жінок так само, як перегляд порнографії

Шоппінг збуджує жінок так само, як перегляд порнографії

Шоппінг-терапія насправді допомагає людям

Дослідження виявило, що подарункова картка чи "спеціальна акція" в магазині доставляла людям таке саме задоволення, як і перегляд порнографії.

Британські вчені довели, що шоппінг-терапія насправді допомагає людям, яких спіткали невдачі в особистому житті.

Дослідження виявило, що деякі покупці, які натрапляють на знижки чи "спеціальні пропозиції", отримують той же рівень емоційного піднесення, як і під час сексуального збудження. Так, з'ясувалося, що подарункова картка доставляла їм таке саме задоволення, як і перегляд порнографії.

У ході експерименту науковці виміряли активність мозку в емоційних областях у 50 добровольців. Вони порівняли їхню реакцію на низку заходів, серед яких – похід по крамницях та перегляд еротичного фільму.

Емоційне збудження вчені відстежували за допомогою спеціального обладнання iMotion, що аналізує рух очей і емоційні реакції організму в цілому за десятибальною шкалою. Показники між 5 і 7 свідчили, що стан людини як при сексуальному збудженні. Подібне порушення розвивалося, коли людям з покупкою давали подарунковий купон, дисконтні картки або коли якась акція, що проходить в магазині, була пов'язана з улюбленим персонажем покупця.

Читайте також:

Рейтинг найпотаємніших бажань жінок: шоколад кращий за секс

Створено пиво, яке підсилює чоловічу потенцію

"Сексомнія" претендує на роль нової "епідемії" XXI століття

Іспанська клініка запропонувала "лікування" від гомосексуалізму

Повʼязані теми:

Наступна публікація