Шотландець побачив обличчя Христа на двері в туалет

Відвідувач торгового центру IKEA побачив на його дверях Ісуса Христа, його дружина - Гендальфа, а продавщиці - Бенні Андерсона з АВВА.

Мешканець Глазго побачив зображення Ісуса Христа, який, за його твердженням, проступив на дерев'яних дверях туалету в місцевому торговому центрі IKEA.

"Я всього лише прямував до туалету, а побачив Бога», - розповів відвідувач магазину, ім'я якого не називається. «Моя дружина, щоправда, вважає, що малюнок на дереві більше схожий на Гендальфа з"Володаря кілець", проте, на мою думку, це безперечно нагадує Туринську плащаницю", - каже чоловік.

Тим часом співробітники торгового центру IKEA в Глазго стверджують, що насправді на дереві виявився зображений Бенні Андерсон, один з учасників легендарної поп-групи ABBA. "Шведскість міститься в кожній частині нашого магазину", - зазначила представниця IKEA.

У 2009 році вже повідомлялося про те, що британці впізнавали Христа в найнесподіваніших візерунках: так, родина з Уельсу виявила зображення Ісуса на зворотній стороні кришки з-під соусу. У 2004 році на інтернет-аукціоні eBay за 28 тисяч доларів був проданий сендвіч, на якому проступив лик Діви Марії.

Читайте також:

Туринська плащаниця виявилася підробкою

Плакат Мадонни в образі Діви Марії повісили над Віслою

Британська церква встановила в себе статую Ісуса Христа в джинсах

У Швеції зібрали статую Христа з конструктора Lego

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: