Шотландка знайшла на горищі копію Декларації незалежності США і стала мільйонеркою

Дата публікації
Перегляди
3418
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шотландка знайшла на горищі копію Декларації незалежності США і стала мільйонеркою

Фото: ВВС

Документ продали анонімному покупцеві за 4,42 млн доларів.

У шотландському Единбурзі місцева мешканка Кеті Марсден знайшла у себе на горищі історичний та документ, завдяки якому їй вдалося розбагатіти. 

Жінка виявила копію Декларації незалежності США 1776 року, пише ВВС.

Під час прибирання на власному горищі жінка знайшла документ. Вона - спеціалістка з рідкісних книг, рукописів і карт аукціонного дому Lyon & Turnbull, а тому вирішила детально вивчити його.

Виявилося, що знайдена декларація - одна з двох копій, яку подарували в 1824 році багатому американцеві і першому сенатору США Чарльзу Керролу від штату Меріленд. Він подарував копії Джону Макт-Тавішу, який одружився на внучці Керрола - Емілі Катон.

"Після детальних досліджень ми підтвердили, що ця копія  є однією з 201, випущених Вільямом Стоуном. Відомо, що з них залишилося тільки 48", - розповіла Кеті Марсден.

Напередодні Дня незалежності США декларацію продали анонімному покупцеві за 4,42 млн доларів.

Як повідомлялося, на відомому хорватському острові-курорті Хвар в Адріатичному морі був виявлений стародавній некрополь, що датується 4-5 століттям нашої ери. Археологічну знахідку вже назвали найважливішою в історії острова. Некрополь був побудований в 4-5 століттях нашої ери.

Наступна публікація