Шукаючи свою біологічну матір, чоловік знайшов гермафродита з синдромом перевертня

Шукаючи свою біологічну матір, чоловік знайшов гермафродита з синдромом перевертня

Зараз мати Річарда пенсіонерка і прикута до інвалідного візка / Фото: telegraph.co.uk

Чоловік, який вирішив відшукати свою біологічну матір, знайошов гермафродита, який страждає рідкісним генетичним захворюванням - гіпертрихозом, який також називають "синдромом перевертня".

33-річний уродженець Канзасу Річард Лоренц, який виріс у прийомній сім'ї, вирішив будь-що відшукати свою біологічну матір.

Він звернувся за допомогою до місцевої влади, а також провів власне розслідування в інтернеті. Як виявилося, його матір'ю є 62-річна Вівіан Вілер, гермафродит, яка протягом декількох десятиліть виступала в циркових програмах з номером "Бородата жінка", яка зараз - пенсіонерка і прикута до інвалідного крісла.

Вівіан, як і її мати, яка померла у 1990 році, страждає рідкісним генетичним захворюванням - гіпертрихозом, який також називають "синдромом перевертня", і виражається в надмірному розвитку волосяного покриву. Після смерті матері Вівіан перестала голити бороду, довжина якої сягнула 28 сантиметрів.

Вівіан народилася з чоловічими і жіночими статевими органами, проте її мати, яка мріяла про дівчинку, просила видалити чоловічі геніталії. Батько Вівіан, соромичись доньки, віддав її в циркову трупу, вимагаючи, щоб всі зароблені гроші вона віддавала йому.

У Небрасці Вівіан зустріла батька Річарда, який, як і вона, працював у цирку. Після народження дитини чоловік забрав малюка і повіз із собою, що стало для молодої матері сильним стресом, що викликав нервовий зрив. Рідний батько нерідко бив хлопчика, тому у віці 7 років він був переданий в прийомну сім'ю. Вівіан нічого не знала про це.

Після того, як Річард знайшов свою біологічну матір, стверджує, що любить її і не розлучиться з нею ні за яких обставин.

Читайте також:

У США заарештували "липового" хірурга, який розглядав жіночі груди в барі

Берлусконі приліпив античній статуї пеніс

У Німеччині лікар помилково перетворив гермафродита на чоловіка

Повʼязані теми:

Наступна публікація