Швейцарська мільярдерка завагітніла двійнятами у 53-річному віці

Луї-Дрейфус народилася в Росії, але отримала швейцарське громадянство завдяки першому шлюбу.

Швейцарська мільярдерка Маргарита Луї-Дрейфус, голова французького конгломерату Louis Dreyfus Commodities і власниця марсельської футбольної команди "Олімпік", вагітна двійнятами, йдеться в повідомленні компанії в понеділок.

53-річна вдова відомого французького бізнесмена Робера Луї-Дрейфуса вагітна двома дівчатами.

"Вона має намір продовжувати здійснювати свої обов'язки голови до народження, взяти невелику перерву і повернутися до роботи на повний робочий день наприкінці квітня", - зазначили в компанії.

Луї-Дрейфус народилася в Росії, але отримала швейцарське громадянство завдяки першому шлюбу, до зустрічі із Робером Луї-Дрейфусом в 1988 році.

Вони одружилися в 1992 році і народили трьох синів. Робер Луї-Дрейфус, який очолював Adidas серед інших компаній, помер в 2009 році від лейкемії.

Його вдова взяла на себе керівництво компанією і футбольним клубом. Вона вважається однією з найбагатших жінок у світі, з накопиченим статком у $ 7,1 млрд.

Нинішній партнер Луї-Дрейфус - 52-річний Філіп Хільдебранд, колишній глава Центрального банку Швейцарії і чинний віце-президент американської інвестиційної компанії BlackRock.

Нагадаємо, у Каліфорнії з'явились на світ двійнята, які матимуть різні дати народження і навіть різні роки народження.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: