Швидка для надважких людей

У канадському місті Калгарі з'явиться перша в країні машина швидкої допомоги, обладнана для перевезення людей, що страждають ожирінням.

Ожиріння
Тепер люди, що страждються ожирінням, можуть розраховувати на безпечне транспортування до медичної установи
Завдяки машині "швидкої допомоги", що обладнана для перевезення людей, які страждають ожирінням, пацієнти вагою від 181 до 453 кг зможуть розраховувати на дбайливе та безпечне транспортування до медичної установи, а парамедики менше страждатимуть від супутніх травм, повідомляє Reuters.

Вартість машини, обладнаної всім необхідним, зокрема гідравлічним підйомником, складає приблизно тридцять тисяч канадських доларів (близько 28000 США). 

Автомобіль обслуговуватиметься спеціально підготовленою командою медиків. Шістнадцять парамедиків уже пройшли необхідне навчання для роботи на новому транспортному засобі. Передбачається, що для обслуговування одного виклику потрібно від чотирьох до шести чоловік медичного персоналу. 

За статистикою, майже чверть жителів Канади страждають ожирінням. З появою спеціально обладнаної «Швидкої» пацієнтів з ожирінням не доведеться транспортувати на вантажівках, як це іноді відбувається, наприклад, у Сполучених Штатах, сподіваються представники місцевої медичної служби невідкладної допомоги.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: