"Швидку", на якій везли тіло Кеннеді, продали на аукціоні за 120 тисяч доларів

Дата публікації
Перегляди
1588
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Швидку", на якій везли тіло Кеннеді, продали на аукціоні за 120 тисяч доларів

"Швидка", яка була продана на аукціоні / Фото: Lenta.ru

Багато хто чекав, що за лот-"частинку історії" вдасться виручити до мільйона доларів.

 Карета "швидкої допомоги", на якій, як вважається, перевозили тіло вбитого президента Джона Кеннеді, продана на аукціоні. Покупець заплатив за автомобіль 120 тисяч доларів.

Багато хто чекав, що за лот вдасться виручити до мільйона доларів.

Як повідомляється, аукціон відбувся в Скоттсдейл, штат Арізона. Покупцем машини "швидкої" стала арізонскій колекціонер автомобілів Еддісон Браун. За словами жінки, вона рада, що тепер володіє "частинкою історії".

Продана на аукціоні "Швидка допомога" побудована на базі легкового автомобіля Pontiac Bonneville 1963 року. За часів Кеннеді вона була приписана до ВМС США, а саме до бази "Ендрюс" в околицях Вашингтона, куди 22 листопада 1963 привезли труну з тілом 35-го президента США.

Вважається, що саме ця машина "швидкої" зустрічала президентський літак на військовій базі "Ендрюс", а після доставила труну з тілом Джона Кеннеді в госпіталь ВМС на розтин. У 2009 році Pontiac Bonneville придбав анестезіолог з Канзасу Джон Дженсен. Він же і виставив його на аукціон.

Тим часом незадовго до аукціону з'явилися сумніви в тому, що це саме той лікарняний "Понтіак", який вивозив труну з тілом Кеннеді з бази "Ендрюс". Авторитетний автомобільний ресурс Jalopnik.com написав, що справжня карета "швидкої допомоги", яка перевозила тіло Кеннеді, розбилася в 1986 році, потрапивши в ДТП.

Натомість улаштовувачі аукціону - будинок Barret-Jackson - заявили, що оригінальність автомобіля була доведена незалежними експертами.

Нагадаємо, нещодавно були оприлюднені нові факти з біографії загиблого президента США. Зокрема, повідомлялося, що Кеннеді був занадто хворобливим та навіть змушений був займатися сексом кожні три дні через те, що страждав від головного болю.

Читайте також:

У США опубліковано відеозапис, зроблений в останній день життя Кеннеді

Помер найближчий соратник Джона Кеннеді

В США знайшовся позашлюбний син Джона Кеннеді

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1588
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація