Сіднейський зоопарк показав зворушливі фотографії новонароджених сурикатів

Сурикати не народжувалися в зоопарку Таронга вже 7 років.

У зоопарку Таронга народилися двоє сурикатів. Дитинчата з'явилися на світ ще 7 січня, але їхні фотографії показали лише зараз. Новонароджені дитинчата за допомогою батьків та працівників зоопарку починають поступово досліджувати світ навколо себе.

Як повідомляє Mashable, сурикати не народжувалися в зоопарку Таронга вже 7 років. Обоє новонароджених дитинчат важать 120 грамів. У кінці лютого вони пройдуть ветеринарний огляд, тоді й стане відома їхня стать, і дитинчатам дадуть імена.

Доглядачі зоопарку припускають, що це хлопчик і дівчинка, зважаючи на їхню поведінку. "Хлопчик більший за розміром та більш авантюрний і допитливий, а дівчинка поводиться тихіше та воліє перебувати поруч з матір'ю", - розповіла доглядач зоопарку Кортні Махоні.

"Спочатку вони трохи боялися нового довкілля, але завдяки заохоченню з боку мами й тата, вони почали його досліджувати", - додала вона.

Дитинчата потроху починають гуляти вдень, поступово досліджуючи новий світ навколо них. Їхні батьки та працівники зоопарку доглядають за ними.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: