Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сурикати не народжувалися в зоопарку Таронга вже 7 років.

У зоопарку Таронга народилися двоє сурикатів. Дитинчата з'явилися на світ ще 7 січня, але їхні фотографії показали лише зараз. Новонароджені дитинчата за допомогою батьків та працівників зоопарку починають поступово досліджувати світ навколо себе.

Як повідомляє Mashable, сурикати не народжувалися в зоопарку Таронга вже 7 років. Обоє новонароджених дитинчат важать 120 грамів. У кінці лютого вони пройдуть ветеринарний огляд, тоді й стане відома їхня стать, і дитинчатам дадуть імена.

Доглядачі зоопарку припускають, що це хлопчик і дівчинка, зважаючи на їхню поведінку. "Хлопчик більший за розміром та більш авантюрний і допитливий, а дівчинка поводиться тихіше та воліє перебувати поруч з матір'ю", - розповіла доглядач зоопарку Кортні Махоні.

"Спочатку вони трохи боялися нового довкілля, але завдяки заохоченню з боку мами й тата, вони почали його досліджувати", - додала вона.

Дитинчата потроху починають гуляти вдень, поступово досліджуючи новий світ навколо них. Їхні батьки та працівники зоопарку доглядають за ними.

Залиште свій коментар

Вибір редакції