Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі вона має вже понад 40 тисяч шанувальників в Instagram.

Американка Джессіка Сіскін робить зображення відомих особистостей, мультиплікаційних героїв та різних популярних речей із пластівців. Незвичним хобі студентка почала займатися лише кілька років тому, коли готувала подарунок подрузі на день народження. Наразі вона має вже понад 40 тисяч шанувальників в Instagram.

Джессіка Сіскін працює під псевдонімом Містеркрісп. Експерименти з пластівцями вона розпочала три роки тому і з того часу створює будь-що: від смайликів до Кім Кардашян.

Ідея у дівчини виникла через те, що у її подруги був день народження. Джессіка мала їй щось приготувати, але вона зовсім не володіла кулінарними навичками. Тоді дівчина вирішила здивувати подругу і подарувала їй дошку для серфінгу з пластівців.

Джессіка настільки захопилася, що почала і надалі створювати різні речі.

"Коли всі пластівці з'єдналися, я скрикнула вголос – це була найкрутіша річ, яку я коли-небудь бачила", - написала Сіскін на своєму сайті.

"Я надихаюся своєю попередньою роботою в сфері моди, усією поп-культурою, Інтернетом, а також бібліотекою смайликів, які повільно замінюють необхідність у спілкуванні в його традиційному розумінні", - каже вона.

На кожен свій кулінарний шедевр Джессіка витрачає від 40 хвилин до кількох годин. Крім того, вона розпочала власний бізнес, продаючи зображення смайликів з пластівців за 51 долар кожен.

Нагадаємо, раніше американський комік розігрував пасажирів нью-йоркського метро, читаючи непристойні книжки. Люди, звичайно, не вірили, що книжки справжні, але кумедно реагували на розіграш коміка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції