Сім'я німецьких "секс-біженців" втекла з Сибіру, куди раніше перебралася в пошуках духовних скреп

Дата публікації

Раніше сім'я Мартенсів із дітьми виїхала до РФ через уроки "сексуальної освіти" в Німеччині, але надовго там не затрималася.

Родина Ойгена та Луїзи Мартенс із десятьма дітьми в грудні 2016 року виїхала з Німеччини до російського Сибіру. Мовляв, у Німеччині їх незадовольняли уроки "сексуальної освіти" для дітей.    

Проте нещодавно стало відомо, що сім'я чи то не витримала холоду, чи то втомилася від скрутного фінансового стану в селищі на півночі Новосибірської області РФ, але без попередження сусідів батьки з дітьми втекли назад до Німеччини, до Північної Вестфалії. Про це повідомляє mk.ru.

Коли Мартенси тільки-но переїхали до Сибіру, російські ЗМІ почали говорити про цю історію в дусі "російські скрепи міцніші за західні". Тоді місцеві жителі гостинно прийняли "секс-біженців" і ділилися з ними усім, що мали.

Утім, вранці 27 лютого будинок, де мешкали німці і куди місцеві зносили їжу й речі, виявився порожнім. Мартенси нікому не сказали "прощавайте" й просто залишили село Киштівка, що в Сибіру.

"Будинок, де жив Євген Мартенс з сім'єю, наразі стоїть порожній. Уранці від людей, які з ними добре спілкувалися, я дізнався, що вони поїхали до Німеччини, — розповів редактор місцевої газети "Правда Півночі" Ростислав Алієв. — Я б сказав, що це був не від'їзд, а втеча".

"Тут на їхню долю випали сильні морози, розбитий будинок, ще й п'яні підлітки, які ходили повз будинок і вигукували, щоб образити Мартенсів, нацистські вітання. Все це могло прискорити їхній від'їзд".

Редактор місцевої газети в Киштівці

Алієв свого часу допомагав німецькій родині влаштуватися в сибірській глибинці. За його словами, Ойген Мартенс 10 днів тому відлетів до Німеччини, аби підготувати до відправки контейнер з речами. Раніше сільським жителям він розповідав, що їх звуть оселитися в різних куточках Росії, в тому числі і на півдні, в Білгородській області.

"Євген поїхав до Німеччини, щоб зібрати речі, різні довідки і повинен був повернутися тільки через три тижні. А тут раптом з'явився в Киштівці через тиждень. Я дізнався, що він приїхав, забрав сім'ю, вони терміново виїхали до Новосибірська, а звідти полетіли до Німеччини", — сказав редактор.

На його думку, сім'ї Мартенсів у Сибіру видалося "несолодко".

"Справа, швидше за все, в жінках. Дружині Євгена, Луїзі, і їхній старшій дочці, на яких були всі молодші діти, довелося тут, звичайно, несолодко. Луїзу зрозуміти можна, мати насамперед думає про дітей. Що ми будемо лицемірити? З матеріальної точки зору в Німеччині, звичайно ж, жити краще. Там зарплати і фінансова допомога дітям набагато вища за нашу. Тут на їхню долю випали сильні морози, розбитий будинок, ще й п'яні підлітки, які ходили повз будинок і вигукували, щоб образити Мартенсів, нацистські вітання. Все це могло прискорити їхній від'їзд", — припустив Алієв.

"Туалет на вулиці, за водою треба ходити з відрами до колонки, лазня у сусідів. А у них діти від півтора до п'ятнадцяти років. У будинку, куди вони заселилися, двадцять років ніхто не жив. Дітям довелося спати на матрацах, які були розстелені прямо на підлозі".

Місцевий житель

Як повідомляють російські ЗМІ, у Киштівці ніхто не очікував такого швидкого від'їзду німецької сім'ї з села. Їх нібито вважали політичними біженцями, які обрали свободу.

"Після Німеччини наше село з порожніми будинками, що розвалюються, стало для них шоком, — каже місцевий житель Андрій Павлович. — У нас же немає ані комунікацій, ані культури, ані доріг. Туалет на вулиці, за водою треба ходити з відрами до колонки, лазня у сусідів. А у них діти від півтора до п'ятнадцяти років. У будинку, куди вони заселилися, двадцять років ніхто не жив. Дітям довелося спати на матрацах, які були розстелені просто на підлозі".

Місцеві від початку думали, що німці обрали глухий куток у Сибіру для того, щоб випробувати себе.

Як розповіли жителі Киштівки, спочатку Ойген Мартенс, який перейменувався у Євгена, хотів облаштувати фермерське господарство і купити трактор. Але згодом він усвідомив, що землю орендувати не так уже й просто, літній сезон в Сибіру короткий, кредити в банках під 25%.

Потім Євген вирішив відкрити столярне виробництво, оскільки в Німеччині він працював столяром. Але не врахував, які проблеми можуть виникнути зі збутом: від Киштівки до залізниці 160 кілометрів, а навколо саме болото.

Відзначимо, що сім'я Мартенсів "прославилася" демонстративним протестом проти примусової "сексуальної освіти" дітей в початкових класах Німеччини. Тоді за відмову пускати доньку на такі уроки, Ойгена оштрафували. Сам Мартенс заявив, що на тих уроках "дітям розповідають про трансгендерів та іншу маячню".

У жовтні 2016 року вони написали заяву на участь у Програмі добровільного переселення співвітчизників, що проживають за кордоном, і 18 грудня переїхали на постійне місце проживання до Сибіру.

Тоді цій історії неймовірно раділи російські ЗМІ. Так, на пропагандистських каналах Росії навіть спеціально готували сюжети про німецьких "бунтівників".

Нагадаємо, на кондитерській фабриці у місті Сергієв Посад, що під Москвою, в апарат для приготування цукерок затягнуло співробітницю підприємства. Як результат, 24-річна Світлана Росліна, так звати кондитера, одержала травми, несумісні з життям.

Наступна публікація