Син бін Ладена хоче до Англії

Четвертий син Осами бін Ладена, 27-річний Омар, який побрався з 51-річною британською бабусею, хоче відвідати Велику Британію.

Четвертий син Осами бін Ладена, 27-річний Омар, який нещодавно побрався з 51-річною, п'ять разів розлученою британською бабусею Джейн Фелікс-Браун, хоче відвідати Велику Британію. 

Як пише британська газета The Times, Фелікс-Браун і Омар Осама бін Ладен одружилися в Єгипті і Саудівській Аравії за мусульманським обрядом, і в даний час чекають документів, які засвідчують шлюб від саудівської влади. Для сина бін Ладена Фелікс-Браун, яка вже має внуків, стала другою дружиною.

За словами Фелікс-Браун, яка прийняла ісламське ім'я Зайни Мохамад, вона хотіла б представити всім свого чоловіка, проте не вірить у те, що такий крок усі зрозуміють. Разом з тим, вона "вийшла заміж за сина, а не за батька". За її словами, останній раз Омар бачив Осаму сім років тому, коли той вирішив піти від батька, оскільки не хотів воювати.

Як пише таблоїд The Sun, пара познайомилася недалеко від єгипетських пірамід, де Фелікс-Браун, яка прибула в країну на лікування від множинного склерозу, зустріла свого принца.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: