Сивина в голову - чорт в бороду. У США п’ятьох дідуганів і 85-річну жінку арештували за публічний секс

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Усім затриманим - від 62 до 85 років.

В американському місті Фейрфілд (штат Коннектикут) поліція затримала одразу шістьох людей похилого віку через секс у публічному місці – місцевому лісі.

За даними newstimes, місцевим правоохоронцям спіймалися 67-річний Даніель Доббінс, 75-річний Чарльз Л. Ардіто, 62-річний Отто Вільямс, 62-річний Джон Лінардц, 85-річний Річард Батлер та його 85-річна дружина Джойс Батлер. Усіх шістьох зарештували та звинуватили у порушенні громадського порядку, а Доббінс і Лінартца ще й додатково за непристойну поведінку у публічних місцях. Наразі усіх шістьох пенсіонерів звільнили, дату судового розгляду проти них ще не призначили.

Пікантний інцидент  трапився тоді, коли місцева влада вирішили посилити нагляд за територією, популярною як місце для розпусти та сексу на свіжому повітрі. Поліцейські вирішили боротися з непристойною поведінкою у публічних місцях і, схоже, зірвали джекпот. Копів про дорослі забавки в лісі повідомили місцеві жителі. Одного із заарештованих - Даніеля Доббінса - 2017-го вже звинувачували у порушенні громадського порядку. Літнього чолов’ягу, до того ж, повністю оголеного, випадкові свідки заскочили у лісі. Коли поліція прибула за вказаною адресою, то чоловік сидів у машині з сорочкою та шортами, але без спідньої білизни на тілі. Копам він сказав, що в такому вигляді сидить в авто "з медичних причин".

Не тільки у США трапляються такі пікантні випадки. До прикладу, нещодавно у Чернівцях нетверезу пару заскочили за сексом на літньому майданчику одного з місцевих закладів

Залиште свій коментар

Вибір редакції