Скандалістки Pussy Riot показали, що буде із США у разі перемоги Трампа

Панк-гурт своєрідно закликав не голосувати за республіканця.

Скандальна панк-група Pussy Riot випустила англомовний відеокліп із критикою кандидата у президенти США Дональда Трампа.

Пісня називається "Make America Great Again" ("Зробимо Америку знову великою") – це одне із передвиборчих гасел Трампа. У кліпі вмонтовані виступи кандидата, де він закликає побудувати стіну на кордоні з Мексикою, не впускати в країну мігрантів та мусульман.

У кліпі показується, що, на думку Pussy Riot, буде з Америкою у разі перемоги Трампа на виборах. Головну героїню відеоролику змушують розмовляти лише англійською, їй відмовляють у в'їзді до США, оцінюють її принади і ставлять клеймо "Жирна свиня", засуджують без вини до в'язниці, сексуально домагаються, принижують через те, що вона робила аборт, і зрештою поліцейські її вбивають, а тіло жінки віддають на органи.

Панк-рок гурт Pussy Riot відомий своїми виступами у форматі несанкціонованих акцій в непризначених для цього місцях, зокрема у храмі Христа Спасителя. На виступах і при спілкуванні з пресою учасниці групи закривають обличчя в'язаними балаклавами. Вони завжди носять легкі яскраві сукні та кольорові панчохи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: