Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандального відеоблогера відправили до в'язниці за фальшиве пограбування Національної галереї

Дан Ван Ле засудили на 9 місяців за ініціацію пограбування та залякування людей несправжньою бомбою.

Епатажного відеоблогера Дан Ван Ле (Danh Van Le) заарештували та відправили до в'язниці на 9 місяців за ініціацію пограбування та залякування людей фальшивою бомбою.

Як повідомляє Mirror, 31-річного відеоблогера-жартівника відправили до в'язниці за участь у зніманні фальшивого викрадення картини в Національній портретній галереї, а також схожого обману в галереї сучасного мистецтва Тейт у Лондоні.

Крім того, у вересні минулого року він зняв відео на честь Ахмеда Мохамеда – 14-річного хлопця, якого заарештували за його саморобний годинник, що помилково прийняли за бомбу в одній з американських шкіл.

У жартівливій відеовідповіді на випадок з Мохамедом Дан Ван Ле разом з 15-річним асистентом підходили до незнайомців та показували їм годинник усередині валізи, що лякало перехожих.

Зазначимо, на Youtube Дан Ван Ле веде свій канал Trollstation, який має 680 тисяч підписників та 188 мільйонів переглядів. Контроверсійні відео на його каналі з'являються з листопада 2013 року.

Нагадаємо, нещодавно в Ужгороді руфер Іван Кіраль влаштував екстрим-шоу на даху найвищої будівлі міста – готелі "Інтурист". Відео, де хлопець виконує трюки на краю даху вже підкорило Мережу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції