Скотланд-Ярд шукає геїв і лесбіянок для охорони королеви

Члени королівської родини Великобританії вирішили, що "тема сексуальних меншин" в їхній охороні "нерозкрита", і відкрили висооплачувані вакансії.

Поліція Великого Лондона почала пошуки претендентів на посади охоронців королівської родини.

При цьому пріоритет віддається представникам меншин.

"Щасливі офіцери зможуть працювати в лондонських палацах або Віндзорському замку. Їм ставиться в обов'язок їздити у відрядження до Шотландії ... Найбільший інтерес буде проявлений до претендентів жіночої статі, лесбіянок, геїв, бісексуалів, транссексуалів, чорних і представників етнічних меншин ", - йдеться в тексті вакансії.

Всього в елітний спецпідрозділ SO14 потрібні більше 30 офіцерів. Свою зацікавленість в меншинах в Скотланд-Ярді пояснюють тим, що серед охоронців королівської родини "недостатньо представлені" люди з іншим кольором шкіри та нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Здобувачі повинні вміти поводитися з вогнепальною зброєю і працювати 12 годин на день. До обов'язків їх відноситься "охорона резиденцій як з фіксованих точок, так і в складі мобільних патрулів". Залежно від досвіду претендента зарплата варіюється від 28,6 тис. фунтів до 41,2 тис. фунтів. Вакансія дійсна до кінця вересня.

Колишній глава Скотланд-Ярду Джон О'Коннор назвав оголошення "показушним з політичної точки зору". "Це жахлива робота, на яку ніхто не хоче йти. Що може бути більш жахливим, ніж годинами поспіль сидіти в старій проржавілій вартовій будці? "- Пояснив О'Коннор.

Подібна практика найму існує в багатьох американських фірмах, де прийнято виділяти частину робочих місць під шукачів нетрадиційної орієнтації, жінок і "кольорових". "Я не думаю, що королеві буде набагато спокійніше від думки, що її охороняє транссексуал", - солідарний з поліцейським парламентарій Філіп Девіс, який назвав оголошення "сміховинними".

Захищати кадрову службу Скотланд-Ярду довелося її прес-секретарям. "Ми хочемо найняти кращих представників різних лондонських спільнот. Ми спеціально запрошуємо здобувачів з меншин у ті відділення, де таких людей мало. Як би то там не було, відбирати все одно будемо по заслугах ", - пояснили в Скотланд-Ярді.

Елітний корпус SO14 сформований у 1983 році. Він забезпечує охорону королівської родини в режимі 24 годин. Всього в підрозділі зайнято близько 400 людей.

Читайте також:

Гості Британської королеви обікрали її палац

Охорона Букінгемського палацу грала у покер та продавала порнографію

В англійської королеви викрали стадо безрогих корів

Шофер Єлизавети II продав секрети королеви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: