Сліпий турок проїхався на Ferrari зі швидкістю 300 км/год

Турецький співак Метін Сентюрк самостійно проїхав на Ferrari зі швидкістю 293 км/год. Сліпий турок побив рекорд, занесений до книги рекордів Гіннесса.

Метін Сентюрк
BBC
Метін Сентюрк встановив новий гіннессівський рекорд
Турецький поп-співак Метін Сентюрк, що втратив зір у трирічному віці, встановив новий гіннессівський рекорд, самостійно проїхавши на Ferrari F430 відрізок шляху з середньою швидкістю 292,89 км/год.

Рекорд був встановлений на аеродромі Урфа у східній частині Туреччини. Дізнавшись, що він побив попередній рекорд, встановлений банківським службовцям з Великобританії, Сентюрк заплакав.

Свій вчинок він пізніше назвав "танцем зі смертю". "Не думаю, що є такі слова, якими можна було б описати це відчуття. Я справді щасливий. Це було дуже складно, як танець зі смертю", - прокоментував він свій рекорд.

Відзначимо, що потрапити до книги рекордів Гіннесса Сентюрку допоміг колишній ралійний пілот Волкан Ісик. Він їхав слідом за Ferrari і давав команди по рації.

Раніше повідомлялося, що швейцарський дайвер Петер Колат встановив новий гіннессівський рекорд з перебування під водою без повітря. Він зміг затримати дихання на 19 хвилин і 21 секунду.

Читайте також:

Уперше в історії чоловік подорожуватиме за допомогою сонця

Російський гонщик отримав рекордний штраф у Формулі-1

На трасі Формули-1 обрушився тунель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: