Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сліпого чоловіка, який впав на колію, пасажири метро витягли за 20 секунд до прибуття поїзда

Постраждалий відбувся травмами, які не загрожують життю.

У США чоловік з вадами зору випадково впав на залізничну колію і ледь не потрапив під колеса потяга метро, якби небайдужі пасажири не кинулися йому на порятунок.

Про це повідомляє ABC News.

Інцидент стався у місцевості Бетесда, штат Меріленд. На кадрах з камер відеоспостереження, оприлюднених американськими ЗМІ, видно, як чоловік з тростиною стоїть на краю платформи і раптом падає на колію.

За кілька секунд до нього підбіг один з пасажирів і почав витягувати назад, але постраждалий був заважкий. Тоді на допомогу підбігли ще двоє чоловіків і зрештою витягли необережного пасажира на платформу. І зробили це вчасно, бо за 20 секунд після цього приїхав поїзд.

Зазначається, що постраждалого госпіталізували до лікарні. Він не отримав небезпечних для життя травм.

Нагадаємо, у Нью-Йорку зняли на камеру порятунок пенсіонера, який ледь не вчинив самогубство. На мосту Веррацано-Нарроус водії помітили 79-літного американця. Він стояв занадто близько до краю мосту. Це викликало занепокоєння водіїв, тож вони підійшли до дідуся. Разом із правоохоронцями, які теж випадково опинилися на місці події, вхопили чоловіка вже коли він перехилився через перило. На кадрах видно, як до них приєднується ще один чоловік, і так вони витягують дідуся назад. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції