Слон нетрадиційної орієнтації викликав аншлаг у польському зоопарку

Слон Ніньо поміняв три зоопарки через свою агресивність та нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Зоопарк польського міста Познань переповнений відвідувачами, охочими подивитися на слона, що прославився своєю нетрадиційною сексуальною орієнтацією і агресивною поведінкою.

Десятирічному слону Ніньо вже втретє довелося поміняти зоопарк через свою фізіологічну особливість. Спочатку, п'ять років тому, Ніньо жив у Варшавському слоновнику. Проте, за словами співробітників зоопарку, за три роки перебування у Варшаві він створив собі погану репутацію: слон був надзвичайно агресивний по відношенню до самок - постійно тероризував їх, бив хоботом і зіштовхував у басейн. До самців же був навпаки дуже лагідний. Ніньо ізолювали, визначивши його небезпечним для інших тварин.

"(Слон) любив тільки своїх товаришів, а самок бив хоботом. І, в цілому, був дуже неввічливим", - розказує Міхал Гжещ, член познаньського муніципалітету.

У результаті Варшавський зоопарк був вимушений продати забіякувату тварину в Будапештський слоновник. Але і там слон не прижився.

"Ніньо виявився патріотом. Як тільки приїхав на місце, не хотів виходити з машини. Довелося усипити його і витягувати з вантажівки за ноги", - відзначив Гжещ.

Тепер слон знов повернувся до Польщі, ставши своєрідним символом Познані. Вже кілька днів поспіль натовпи поляків відвідують зоопарк з однією тільки метою - побачити сумнозвісного слона. Проте співробітники зоопарку побоюються, що якщо слон не відмовиться від своєї нетрадиційної орієнтації і не розмножуватиметься, то стане для зоопарку "мертвим вантажем".

Але надія на те, що слон все ж таки зверне увагу на представниць слабкої статі, ще є. За словами опікунів слона, Ніньо ще дуже молодий, щоб робити остаточні висновки щодо його орієнтації. До того ж, спеціально для нього до Познані їде слониха з Голландії. На думку опікунів, можливо, після знайомства з нею "все і стане ясно".

Читайте також:

В порту Нью-Йорка оселився кит

Транссексуали грабували людей, збираючи гроші на операцію зі зміни статі

Суд постановив виселити мумію з квартири за борги

США підривають свиней на своїх випробуваннях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: