Слоненя, яке померло в утробі матері, з'явилося на світ живим

Слоненя, яке знаходилося в утробі матері в перевернутому положенні, народилося живим через три дні після того, як фахівці визнали, що він помер в утробі.

У зоопарку Сіднея, Таронга, відбулася подія, яку ветеринари і співробітники зоопарку прирівняли до справжнього дива. У понеділок, 8 березня, медики були змушені констатувати, що азіатське слоненя, що знаходилося в утробі матері, у якої вже кілька днів тривали перейми, померло до своєї появи на світ: ультразвукове дослідження показало, що "зародок" не подає жодних ознак життя.

Тим не менш, пологи, що тривали 9 днів, завершилися благополучно - 18-річна слониха народила живе слоненя. Малюкові дали ім'я Портніп, що означає "дарунок небес".

Незважаючи на те, що робити прогнози щодо здоров'я слоненя поки рано, ветеринари відзначають, що на сьогоднішній день він почуває себе добре і досить впевнено робить свої перші кроки.

Портніп вже встиг "поспілкуватися" з іншими слонами і трохи пограти з 8-місячним слоненям Лак Чаєм, першим азіатським слоном, який народився в Австралії. Портніп, на відміну від Лак Чаю, з'явився на світ в результаті штучного запліднення. За статистикою, ця процедура в два рази зменшує шанси зародка на виживання.

Нагадаємо, що у світі залишилося не більше 33 тисяч особин азіатських слонів. Австралійські зоопарки, розташовані в Мельбурні та Сіднеї, послідовно виконують урядову програму з порятунку цих гігантів.

 

Читайте також:

В одеській квартирі оселився слон

Ченці благословили австралійське слоненя

Слоненя Бейб і носоріжка Манас

В австралійському зоопарку вперше народилось слоненя

ВідеоСлоненя, померле в утробі, з'явилося на світ живим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: