З друзями можна зіграти в алкогольну гру Тіріона Ланністера та спробувати вгадати, хто залишиться живим у фіналі серіалу.

Фінальний восьмий сезон "Гри престолів" добігає кінця. Аби повністю поринути в атмосферу фантастичного світу серіалу та отримати максимум вражень від п'ятої та шостої серій, треба підготуватись. Зібрали усе можливе для цього: від страв до алкогольних ігор.

Що слухати

Атмосферу творить, насамперед, музика. От найголовніші та найзнаковіші пісні, що їх співають у Семи королівствах.

The Rains of Castamere

Пісня лунає протягом серіалу кілька разів. Найбільш незабутній з них – під так так званого Червоного весілля. Пісня є своєрідною головною темою сім'ї Ланністерів і розповідає про невдале повстання лорда Рейне проти ще молодого Тайвіна Ланністера.

It's Always Summer Under the Sea

Пісня, яку в серіалі наспіває Ширен Баратеон, на яку незабаром чекає жахлива смерть. З дозволу батьків її принесуть у жертву, спаливши на вогнищі.

The Dornishman's Wife

У Дорні цю пісню кілька разів співає Бронн. У ній оспівується краса мешканок Дорну та печальна доля чоловіка, який спокусив одну з них і став жертвою її чоловіка-ревнивця.

Hands of Gold

У сьомому сезону в епізодичній ролі з'являється Едд Ширан – його пісню чує Ар'я дорогою до Вінтерфеллу.

Jenny of Oldstones

У пісні йдеться про трагічне кохання простої дівчини Дженні та принца Дункана Таргарієна, який був заручений із іншою. Заради Дженні принц кидає наречену та відмовляється від титулу. Принц зрештою гине у пожежі, а про долю його коханої нічого не відомо.

The Bear and the Maiden Fair

Напевно, найвеселіша з усіх пісень – під час її створення творці серіалу дозволили собі такий собі рок-експеримент.

Що їсти

У культовій сазі не раз можна зустріти описи трапез - на хвилі популярності серіалу навіть вийшла книга з аутентичними стравами кухонь різних народів, що живуть у Семи королівствах та за їхніми межами. Обрали декілька найпростіших та найцікавіших з них.

Що пити

Серіал надихнув польського бармена створити серію алкогольних коктейлів, присвячених найголовнішим домам Вестеросу. Обирайте будь-який до смаку, а разом з цим пригадайте їхні девізи. Інгредієнти коктейлів та спосіб приготування – в описі під фото.

Що ще робити

Насамперед, дивитись "Гру престолів". Але є ідеї й поза цими 80 хвилинами. Доки не вийшла 5 серія – можна подивитись її тизер і пограти в нашу гру - хто з персонажів серіалу залишиться живим у фіналі. І повернутись до неї вже після перегляду. Якщо не можете визначитися, ось вам підказка. Студенти Технічного університету Мюнхена розробили алгоритм, що передбачає смерть персонажів серіалу.

Також не можна не згадати про алкогольну гру від Тіріона Ланністера. Протягом серіалу він грає у неї кілька разів – з Шаєю та Броном, Сірим Хробаком та Місандеєю, Брієною та Джейме.

Правила. У грі можуть брати участь від двох людей і більше. Суть гри проста: відгадати якийсь факт з життя іншого учасника. Своєю чергою відповідати треба чесно. Забавка ідеально підійде малознайомим компаніям і навряд чи – близьким з дитинства друзям, які й без того знають все одне про одного.

Перед грою треба зручно вмоститися і обговорити деталі правил: чи є якісь обмеження щодо запитань. Також слід вирішити, в якому порядку ставити одне одному запитання. Перший варіант: по черзі, тобто гравець звертається до того, хто сидить ліворуч від нього. Другий варіант: за допомогою пляшечки, тобто той, хто крутить, вгадує факт з життя того, на кого вона показала. В обох варіантах наступним запитує той, кому щойно ставили запитання.

Запитання з якимось припущенням можуть звучати, наприклад, так: "Ти плакав під час перегляду четвертої серії "Гри престолів"?". Той, кого запитають, п’є, якщо факт з його життя відгадують. Учасник, який ставить запитання, п’є, якщо не вгадує.

ВідеоКіноляп у "Грі престолів": глядачі помітили одноразовий стаканчик з кавою

Телеканал HBO прибрав з популярного американського серіалу кіноляп. Фанати стрічки помітили його нещодавно і вибухнули жартівливими коментарями в соцмережах. Мовляв, у серіалі, знятому у середньовічному стилі, стаканчик від американського бренду кави виглядає щонайменше дивно. На кадрах він стоїть на столі поблизу головної героїні, яка грає матір драконів.    

Кіноляп у "Грі престолів": глядачі помітили одноразовий стаканчик з кавою

Залиште свій коментар