Собака-мільйонер шукає господаря

Безпорідний пес Трабл отримав у спадок від своєї померлої господарки Леони Хелмслі 12 мільйонів доларів.

Безпорідний собака, що успадкував у серпні 12 мільйонів доларів від своєї господарки, американки Леони Хелмслі, не може знайти нового господаря, повідомляють американські ЗМІ.

Хелмслі, колишня власниця "візитівки" Нью-Йорка - хмарочоса Empire State Building, померла на початку серпня у віці 87 років. Вона залишила найбільшу частку свого майна улюбленому собаці на ім'я Трабл.

Чи то ім'я, чи то характер вихованки тому причиною, проте 80-річний брат покійної Елвін Розенталь, якому дісталося трохи менше, ніж собаці - 10 мільйонів доларів - відмовляється виконати волю сестри та прийняти під свою опіку тварину з мільйонним спадком.

Йому, за умовою заповіту, було доручено керівництво трастовим фондом, з якого фінансуватиметься розкішне життя Трабл, а також його похорон у разі смерті.

До своїх онуків Хелмслі була за життя ще менш щедра, ніж до брата: тільки двоє дітей її сина Джея, який помер у 1982 році, отримали спадок в 5 мільйонів доларів за умови, що вони відвідуватимуть могилу батька не рідше одного разу на рік. Інші два онуки, згідно заповіту, не отримали нічого "з причин, які їм відомі".

Проте ще один нюанс заважає виконати заповіт Хелмслі, яка побажала, щоб 8-рчний Трабл після смерті був похований у її мавзолеї. Керівництво цвинтаря категорично заявило, що похорон тварин в цьому елітному й респектабельному місці виключений.

Свого часу Леона Хелмслі разом з чоловіком Гарі, нині також покійним, заснували гігантську бізнес-імперію, що володіла найпрестижнішою нерухомістю в Нью-Йорку, а також мережею готелів у різних регіонах США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: