Собака одержав 12 мільярдів

Американка Леона Хелмслі, власниця мільярдів, зароблених на елітній нерухомості в Нью-Йорку, заповіла більшість своїх грошей своїй болонці.

Леона Хелмслі з болонкою Трабл
news.yahoo.com
Болонка-мільярдерша Трабл зі своєю покійною хазяйкою Леоною Хелмслі
Американка Леона Хелмслі, що померла на початку серпня у віці 87 років, згідно з обнародуваним у вівторок заповітом, залишила найбільшу частку свого статку улюбленій болонці на прізвисько Трабл, повідомила у четвер британська телерадіокорпорація Бі-бі-сі.

Другим після собачки спадкоємцем, що отримав найбільше багатство, став брат мільярдерши Елвін Розенталь - йому дісталося десять мільйонів доларів. Крім того, йому було доручено управління трастовим фондом, з якого і фінансуватиметься розкішне життя улюбленої собачки покійної і похорони тварини в разі її смерті.

Що стосується чотирьох онуків Хелмслі, дітей її сина Джея Панцирера, що помер у 1982 році, той спадок у розмірі п'яти мільйонів доларів лише одержать двоє з них, але тільки за умови, що вони відвідуватимуть могилу батька не рідше ніж раз на рік.

Інші два внуки, згідно з заповітом Хелмслі, не одержують нічого "з причин, які їм відомі".

Леона Хелмслі разом з її нині покійним чоловіком Гарі заснували гігантську бізнес-імперію, що володіє найпрестижнішою нерухомістю в Нью-Йорку, а також мережею готелів у різних регіонах США.

Зокрема, їх компанії Helmsley Enterprises належить знаменитий хмарочос Empire State Building, який після трагічного руйнування башт-близнят Всесвітнього торговельного центру 11 вересня 2001 року знову виявився найвищою будівлею у Нью-Йорку.

Американська преса за життя Хелмслі нагородила її прізвиськом "королева дріб’язковості". Як розповідав один з її колишніх співробітників, вона одного разу сказала: "Лише маленькі люди платять податки".

Незважаючи на те, що сама Хелмслі це заперечувала, у 1992 році їй довелося провести півтори роки у федеральній в'язниці за ухилення від сплати податків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: