Собака витрачав гроші свого господаря через Xbox

Пес на прізвисько Оскар добряче потоптався по ігровій приставці свого господаря, після чого чоловік отримав рахунок на 62,5 долари.

Поки американець спав, його собака "скористався" приставкою Xbox, щоб витратити 62,5 долари на 5 тисяч ігрових балів Microsoft, які використовуються для розрахунку в онлайн-магазині Xbox Live Marketplace.

Молода пара з Річмонда у штаті Вірджинія – Грег Строук та його подруга – після закінчення одного трудового дня прийшли додому та лягли спати. На ранок вони виявили, що на e-mail Грега прийшов банківський звіт, що повідомляє про списання з його рахунку суми в 62,5 доларів.

Як виявилось, саме стільки коштувала покупка 5 тисяч внутрішньоігрових балів Microsoft, придбаних через ігрову консоль Xbox 360.

Враховуючи, що вночі молодята не використовували приставку, вони запідозрили свого собаку на прізвисько Оскар. Виявили і докази проти "хвостатого геймера" – на бездротовому контролері від приставки була його слина і сліди зубів.

За словами Грега, інженерам Microsoft варто було зробити процес придбання внутрішньоігрової валюти трохи складнішим - хоча б настільки, щоб з ним не впоралася звичайна дворняга. Утім, господар собаки не став вимагати від корпорації грошового відшкодування, оскільки сам зізнався, що для більшої зручності зберіг номер своєї кредитної карти в меню ігрової приставки.

До речі, іноді і люди не відстають від своїх вихованців - наприклад, щоб "порадувати" батьків, трирічна дівчинка з Окленда замовила через інтернет-аукціон повнорозмірний екскаватор вартістю 20 тисяч доларів. Шоковані дорослі потім протягом довгого часу намагалися скасувати покупку.

Читайте також:

Трирічна дівчинка придбала на інтернет-аукціоні бульдозер

Одноногий росіянин вкрав з бельгійського магазину один черевик

Контрабандист заховав у трусах 10 ящірок та обмотався пітонами

Виховання кота врятувало нелегала від депортації з Великобританії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: