Собака, якого врятували через три тижні після землетрусу в Японії, знайшов господаря

Собака, якого врятували через три тижні після землетрусу в Японії, знайшов господаря

Врятований пес Бонь / Фото: AFP

Возз'єднання пса та його власника відбулося через кілька днів після того, як тварину привезли в зоологічний центр.

Собака, якого врятували через три тижні після руйнівного землетрусу в Японії, повернувся до свого господаря. Возз'єднання пса та його власника відбулося в понеділок 4 квітня, через кілька днів після того, як тварину привезли в зоологічний центр префектури Міягі.

За словами господаря собаки по кличці Бань, він побачив свого улюблениця в телевізійному репортажі, присвяченому рятувальній операції, розгорнутій в постраждалих від землетрусу і цунамі районах. Коли власник пса побачив його по ТБ, він впізнав його і тут же зв'язався з представниками установи для тварин.

Собака Бань був врятований 1 квітня, в перший день найбільшої пошуково-рятувальної операції в історії Японії. Тварина була відмічено рятувальниками з повітря - пес дрейфував на даху зруйнованого будинку. У самому будинку людей виявлено не було. Коли собаку знайшли, її відправили на сушу, а потім передали в спецзаклад для тварин.

За словами співробітників зоологічного центру, в даний час під їх опікою залишаються ще десятки собак і кішок, розлучившись зі своїми господарями в результаті землетрусу.

Землетрус і цунамі в Японії відбулися 11 березня. За останніми даними, жертвами стихійного лиха стали більше 12 тисяч чоловік. Зниклими безвісти вважаються майже 15,5 тисячі осіб.

Читайте також:

В Японії врятували собаку, якого три тижні тому цунамі змило в море

Японець врятував дельфінятко, якого цунамі винесло на рисове поле

В Японії собаки демонструють безкінечну вірність, рятуючи своїх побратимів (відео)

Врятований японський пес повернувся до господаря

Врятований японський пес повернувся до господаря

Повʼязані теми:

Наступна публікація