Собаки займаються серфінгом

В Каліфорнії (США) відбувся чемпіонат світу з серфінгу серед собак.

На півострові Коронадо в місті Сан-Дієго в Каліфорнії відбувся чемпіонат світу з серфінгу серед собак. Невеликі хвилі в природній бухті - ідеальне місце для того, щоб чотириногі друзі людини могли практикуватися і змагатися в улюбленому спорті Каліфорнії. 

Перший етап змагань полягав у тому, що пси самостійно каталися на гребені невеликих хвиль. Звичайно, "осідлати" хвилю їм допомагали господарі. Кожен учасник змагання мав право спробувати "спіймати" три хвилі. 

Оцінювалися ступінь довіри собаки господарю, тривалість "поїздки" на хвилі, а також здатність чотириногого утриматися на дошці і управляти її рухом. 

Другий етап змагань припускав ще більший рівень координації в парі "людина-собака", оскільки цього разу господар зі своїм вихованцем каталися на хвилі разом на одній дошці. Оцінки виставлялися за тими саме критеріями, що і в "одиночному собачому" запливі. 

Завершився спортивний захід показом мод. Дефіле було організоване собачим кутюр'є Lucky Dog. Всі учасники змагання одержали смачні подарунки - по мішку собачого корму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: