Соціологи розповіли, чому дружини бурчать на чоловіків

Дата публікації
Перегляди
3274
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Соціологи розповіли, чому дружини бурчать на чоловіків

Соціологи розповіли, чому дружини бурчать на чоловіків / Фото: Veer

Дослідники виявили, чому жінки бурчать на чоловіків. Виявилося, причиною більшості сімейних сварок стають розкидані по квартирі одяг і мокрі рушники.

Американські дослідники прийшли до висновку, що більшість сімейних сварок відбувається через розкиданий по квартирі одяг і мокрі рушники, а також підрахували скільки дружини витрачають часу на бурчання.

Виявилося, що дружини бурчать на своїх чоловіків в середньому 7920 хвилин на рік, що еквівалентно 2,5 годинам на тиждень, 11 годинам в місяць або 5,5 днях на рік.

Соціологи наголошують, що причина жіночого невдоволення криється в нестачі шанобливого ставлення до них.

"Для багатьох людей такі причини роздратованості можуть здатися смішними і дурними, але люди забувають, що найчастіше жінка в сім'ї відіграє роль не тільки дружини і мами, але і прибиральниці, кухарі", - зазначає Кетрін Кроуфорд, голова дослідницької групи.

Серед інших причин, які дратують більшість з 3 тис. опитаних жінок: залишки зубної пасти в раковині, переповнений сміттєвий бак, відсутність туалетного паперу, піднята кришка в туалеті і велика кількість брудного посуду.

Також зазначається, що причина жіночого невдоволення криється не в непосильності виконання дій з прибирання, а в браку шанобливого ставлення до них.

Причинами "бурчання" дружин є небажання чоловіків виконувати роботу по дому, споживання спиртного і легковажне ставлення до здоров'я. 87% жінок не соромляться своєї буркотливісті, а 83% чоловіків часто думають, що їхні дружини були праві, чіпляючись із різних приводів.

Дослідники також відзначають ефективність стратегію бурчання. Майже половина опитаних чоловіків поступаються дружині через годину, якщо вони продовжують їх пиляти, а 21% повідомили, що капітулюють перед дружинами за кілька годин, щоб у домі запанувала тиша.

Читайте також:

Жіночою косметикою можна забальзамувати трупи

"Сексомнія" претендує на роль нової "епідемії" XXI століття

В Україні почався сезон курортних романів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3274
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація