Соцмережі вибухнули від пародії на передвиборчі плакати у стилі "Гри престолів"

Київський дизайнер уявив, що було б, якби герої серіалу брали участь у виборах в Україні

Що було б, якби герої популярного серіалу "Гра престолів" брали участь у місцевих виборах в Україні? Які б партії вони представляли? З якими гаслами зверталися б до виборців?

Київський дизайнер Денис Гріцфельдт дав волю своїй фантазії і розмістив у Facebook підбірку передвиборчих плакатів з головними героями "Гри престолів". Вийшло настільки смішно, що захоплені користувачі соцмереж почали активно поширювати фото — наразі майже 8200 шейрів.

Такий задум надихнув інших користувачів на творчіть. Миколі Воськало не вистачило кандидатів і він зробив свої плакати.

А ось у Полтаві ще майже тиждень тому створили пародіний відеоролик на місцеві вибори у стилі "Гра престолів". Тільки тут замість головних героїв серіалу показують кандидатів у мери міста в образі героїв "Гри престолів".

Вибори в Україні відбудуться 25 жовтня. Згідно із законом, у виборах не зможуть взяти участь партії комуністичного та націонал-соціалістичного спрямування. Вибори не будуть проводитися на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей, а також у 91 населеному пункті Донецької та 31 – Луганської областей на підконтрольній території Україні, в яких неможливо забезпечити.

Повʼязані теми:

Наступна публікація