Сьогодні можна обіймати навіть незнайомих людей

Сьогодні відзначають Міжнародний день обіймів.

Міжнародний день обіймів з'явився в 70-х роках XX століття, склавшись в студентському середовищі західноєвропейської молоді, але точні обставини його появи невідомі. У цей день люди обіймаються без будь-якого еротичного підтексту. Вважається, що ті, хто обіймається -  діляться один з одним душевним теплом. Згідно традиції, обіймати цього дня можна навіть незнайомих людей.

Вважається, що обійми лікують душу, підсилюють імунну систему і заставляють організм виробляти особливу речовину ендорфін, який ще називають гормоном радості, вважається природним наркотиком, він знижує біль і викликає ейфорію.  

Психологи вважають, що люди, які люблять обніматися, - хочуть випробувати відчуття безпеки, комфорту і любові. А обійми супроводжують нас впродовж всього життя. Ми обіймаємо друзів і рідних при зустрічі, після розлуки, обіймаємо один одного, щоб виразити свою радість і вдячність.  Приємне те, що святкування 21 січня не зажадає жодних матеріальних витрат. Вам потрібно лише щедро нагородити своїм теплом всіх, кого забажаєте.

Вже підраховано: найщедріші на цей дружній жест — європейці, а найскупіші — англійці і американці. Тоді як європейці торкаються один до одного при зустрічі в середньому 100 разів за годину, американці — всього лише 2 або 3 рази.

Читайте також:

Обійми лікують краще, ніж медикаменти

Обіймаймося!!!

Жіночий мозок не запрограмований на дієти

У Німеччині заборонили слоган "Кожному своє"

ВідеоЯк гурт "Авіатор" святкував День обіймів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: