Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соковиті перуанки та українки з осиною талією. Яке жіноче тіло вважають ідеальним в різних країнах

Стандарти краси виявилися зовсім різними.

Міжнародна компанія Fit Rated, що займається поставками обладнання для фітнесу, провела дослідження і з’ясувала, як виглядає в різних країнах ідеал жіночого тіла.

Фахівці з фітнесу вирішили взятися за експеримент, аби довести жінкам, що мода на нездорову худобу – ненормальна.  

Дизайнерам з 15 країн дали фото звичайної 28-річної дівчини і попросили за допомогою Photoshop привести її тіло до стандартів ідеалу громадян їхніх держав.

Після роботи у фоторедакторах дизайнери у більшості зробили ширшими стегна моделі. Загалом стандарти ідеального тіла у країнах виявилися різними – в Азії віддали перевагу стрункішими дівчатам, а у Мехіко, Перу та Аргентині обрали жінок з більш округлими формами. Ідеальну українку дизайнери намалювали володаркою тонкої талії та широких стегон.

Ідеальна фігура
Fit Rated

Експерти наголошують, що фітнесом варто  займатися для підтримки здоров'я і боротьби зі стресом, а не заради досягнення ідеальної зовнішності. Адже дослідження показало, що абсолютного ідеалу не існує.

Нагадаємо, раніше у Мережах отримав популярність флешмоб володарок стрункої талії.  Дівчата порівнюють розміри своєї талії із аркушем паперу формату А4 завширшки у 21 сантиметр. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції