"Солдатська матір" Ципко виринула на телебаченні "Новоросії" з іконою для Савур-могили

Дата публікації
Перегляди
10к
"Солдатська матір" Ципко виринула на телебаченні "Новоросії" з іконою для Савур-могили

Легендарна гастролерка помічена на Донбасі з іконою

Телевізійна авантюристка з'явилася в Донецьку в хутряній шубі та брендовій хустині.

Нове амплуа відомої "солдатської матері" Марії Ципко. Гастролерка, котра менше ніж за рік поміняла до десятка ролей, тепер стала заступником директора фонду "Новомучеників та сповідників Христових" у Донецьку, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Уродженка Кривого Рогу почала свою політично-артистичну кар'єру ще під час Майдану. Тоді вона представлялася то матір'ю солдата внутрішніх військ, якого б'ють агресивні мітингувальники, то киянкою, обуреною барикадами у центрі міста.

Потім жінка в якості одеситки плакалася про звірства української армії в Одесі, ще згодом була біженкою в Москві, начебто працювала в придорожньому кафе в Луганську і була членом виборчої комісії на псевдореферендумі в "ДНР". Усі ці ролі авантюристка виконала для російського телебачення, де її показували в сюжетах новин ніби як реального очевидця подій.

Тепер Ципко дає інтерв'ю телебаченню так званої "Новоросії". Представляється як Марія Викіна.

Вдягнута в хутряну шубу та брендову хустину, Ципко-Викіна представляє фотовиставку "Віра в Росії" і збирається везти ікону на Савур-могилу, де терористи планують встановити каплицю.

Як уже повідомлялося, легендарна "біженка з Донецька" пообіцяла навчити США "локшину постолами сьорбати".

Аферистка Марія Ципко стала Викіною

Аферистка Марія Ципко стала Викіною