Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Солдатська матір" і гастролерка Ципко ошукала відому російську актрису

Аферистка отримує гуманітарні вантажі і відправляє невідомо куди.

Шахрайка Марія Ципко, яка представляється різними іменами і грає різні ролі, ошукала відому російську актрису Яну Поплавську.

Про це остання написала на своїй сторінці в Facebook.

За словами актриси, у 2014 році шахрайка звернулася в "Фонд Яни Поплавської" і запропонувала допомогу у відправці гуманітарних вантажів на Донбас. Ципко представилася як заступник директора "Благодійного Фонду Новомучеників і Сповідників Христових" та надала відповідні документи, хоча насправді вона не мала ніякого відношення до фонду, а документи виявилися підробленими.

Фонд Поплавської передав через Ципко дитяче взуття, дитяче харчування та засоби особистої гігієни, але не отримав жодних звітів про те, куди пішов вантаж. У відповідь на претензії фонду аферистка закотила істерику.

"Ось її звичайна тактика: втертися в довіру, отримати вантаж або фінансування, відправити вантаж на свій особистий розсуд без узгодження, надіслати кілька знімків з роздачі і через скандал, погрози і шантаж розірвати стосунки, "забанивши" ваш профіль", - пише Яна Поплавська.

Актриса каже, що зараз, прикриваючись її ім'ям і Фондом Новомучеників і Сповідників Христових, Ципко отримує гуманітарні вантажі у різних спонсорів і організацій, і відправляє їх невідомо куди. Поплавська підозрює, що частину допомоги шахрайка присвоює собі, оскільки вантаж жодного разу не дійшов до одержувача у 100-процентром обсязі.

Також Яна Поплавська додала, що з жовтня 2015 року її фонд не відправляв і поки не планує відправляти гуманітарну допомогу на Донбас.

Нагадаємо, уродженка Кривого Рогу Марія Ципко почала свою політично-артистичну кар'єру ще під час Майдану. Тоді вона представлялася то матір'ю солдата внутрішніх військ, якого б'ють агресивні мітингувальники, то киянкою, яка незадоволена барикадами в центрі міста.

Потім жінка як одеситка плакалася про звірства української армії в Одесі, ще згодом була біженкою в Москві, начебто працювала в придорожньому кафе у Луганську і була членом виборчої комісії на псевдореферендумі в "ДНР". Всі ці ролі авантюристка виконала для російського телебачення, де її показували в сюжетах новин ніби реального очевидця подій.

За всю свою кар'єру жінка змінила кілька імен – Марія Ципко, Марія Фом, Марія Погодіна, Марія Викіна, Бавикіна, Марія Православна, Марія Тарасенко та інші.

ВідеоСумнозвісна гастролерка дала інтерв’ю телебаченню так званої Новоросії

Залиште свій коментар

Вибір редакції