"Солдатська матір" і гастролерка Ципко ошукала відому російську актрису

Аферистка отримує гуманітарні вантажі і відправляє невідомо куди.

Шахрайка Марія Ципко, яка представляється різними іменами і грає різні ролі, ошукала відому російську актрису Яну Поплавську.

Про це остання написала на своїй сторінці в Facebook.

За словами актриси, у 2014 році шахрайка звернулася в "Фонд Яни Поплавської" і запропонувала допомогу у відправці гуманітарних вантажів на Донбас. Ципко представилася як заступник директора "Благодійного Фонду Новомучеників і Сповідників Христових" та надала відповідні документи, хоча насправді вона не мала ніякого відношення до фонду, а документи виявилися підробленими.

Фонд Поплавської передав через Ципко дитяче взуття, дитяче харчування та засоби особистої гігієни, але не отримав жодних звітів про те, куди пішов вантаж. У відповідь на претензії фонду аферистка закотила істерику.

"Ось її звичайна тактика: втертися в довіру, отримати вантаж або фінансування, відправити вантаж на свій особистий розсуд без узгодження, надіслати кілька знімків з роздачі і через скандал, погрози і шантаж розірвати стосунки, "забанивши" ваш профіль", - пише Яна Поплавська.

Актриса каже, що зараз, прикриваючись її ім'ям і Фондом Новомучеників і Сповідників Христових, Ципко отримує гуманітарні вантажі у різних спонсорів і організацій, і відправляє їх невідомо куди. Поплавська підозрює, що частину допомоги шахрайка присвоює собі, оскільки вантаж жодного разу не дійшов до одержувача у 100-процентром обсязі.

Також Яна Поплавська додала, що з жовтня 2015 року її фонд не відправляв і поки не планує відправляти гуманітарну допомогу на Донбас.

Нагадаємо, уродженка Кривого Рогу Марія Ципко почала свою політично-артистичну кар'єру ще під час Майдану. Тоді вона представлялася то матір'ю солдата внутрішніх військ, якого б'ють агресивні мітингувальники, то киянкою, яка незадоволена барикадами в центрі міста.

Потім жінка як одеситка плакалася про звірства української армії в Одесі, ще згодом була біженкою в Москві, начебто працювала в придорожньому кафе у Луганську і була членом виборчої комісії на псевдореферендумі в "ДНР". Всі ці ролі авантюристка виконала для російського телебачення, де її показували в сюжетах новин ніби реального очевидця подій.

За всю свою кар'єру жінка змінила кілька імен – Марія Ципко, Марія Фом, Марія Погодіна, Марія Викіна, Бавикіна, Марія Православна, Марія Тарасенко та інші.

ВідеоСумнозвісна гастролерка дала інтерв’ю телебаченню так званої Новоросії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: