Соляний замок в Андах

На території найбільшого в світі солончаку Уюні в Болівії збудують величезний готель із солі, що перевершить за розміром усі наявні соляні готелі.

Соляний готель у солончаку Уюні в Болівії (Фото: www.uyuni.com.bo)
У соляному готелі зі солі зроблено все - навіть столи та стільці. (Фото: www.uyuni.com.bo)
У соляній пустелі Уюні, що у південно-західній частині Болівії, місцеві жителі будують без жодної спецтехніки новий готель із соляних блоків.

Як передає MIGnews.com, завдяки туристам тут стали з`являтися готелі з солі, точніше, з соляних блоків. У них дах, стіни, столи і стільці, стійку в барі, ліжка і, звісно ж, підлогу складено з блоків солі, що її видобувають неподалік. А на стінах висять папірці зі ввічливим проханням: ”Будь ласка, не облизуйте!”.

Уюні - найбільший солончак у світі. Його площа перевищує 10,5 тисяч квадратних кілометрів. Ця справжня пустеля солі знаходиться на висоті 3650 метрів над рівнем моря в центральних Андах. 

40 тисяч років тому тут було величезне доісторичне озеро, від якого потім лишилося два сучасних - Поопо й Уру-Уру, а також два солончаки - Уюні та трохи менший за площею Койпаса.

Незважаючи на уявну безплідність земель, що оточують солончак, тут росте кілька видів кактусів, а також живуть і розмножуються рідкісні види колібрі і три види фламінго.

Тепер місцеві жителі взялися за грандіозне будівництво нового величезного готелю, що більше нагадує середньовічний замок. Назву йому поки не дали, але слово сіль фігуруватиме в ньому напевно.

Можна уявити, як мріяли би пожити в такому палаці ті, хто свого часу займався промислом солі в Європі, і тим більше ті, хто рахував сіль на вагу золота.

Тут дотепер щорічно видобувають майже 25 тисяч тонн куховарської солі з майже 10 мільярдів наявних запасів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: