Сотні оголених на льодовику

Знаменитий фотограф Спенсер Тунік провів чергову зйомку сотень оголених людей. Цього разу - на льодовику в Швейцарії.

Зйомки на льодовику
Lenta.ru
Зйомки на швейцарському льодовику Алетш.
У суботу сотні оголених людей створили "живу скульптуру" на швейцарському льодовику Алетш (Aletsch), позуючи нью-йоркському фотографу Спенсеру Туніку (Spencer Tunick). Температура під час зйомки становила близько 10 градусів за Цельсієм.

Як повідомляє Associated Press, фотосесія покликана привернути увагу до впливу глобального потепління на льодовики Швейцарії, площа яких з кожним днем скорочується. За даними Greenpeace, що брала участь в організації заходу, при сучасних темпах потепління більшість льодовиків в країні зникнуть до 2080 року.

Рекорд кількості голих фотомоделей, одночасно задіяних в зйомці, був встановлений Туніком в травні 2007 року на головній площі Мехіко. Фотографові одночасно позували більше 18 тисяч голих мексиканців, які вставали, лягали й імітували позу людського ембріона в материнській утробі.

З аналогічними акціями Спенсер Тунік також відвідував Рим, Мельбурн, Монреаль і Барселону. Він скаржився, що на батьківщині не може повною мірою розкрити свій талант, оскільки поява людини голою у громадських місцях вважається в США злочином. У Нью-Йорку Туніка п`ять разів заарештовували за подібні фотосесії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: