Спадкоємиця роздає 25 мільйонів євро незнайомцям, оскільки "не зробила нічого, щоб заслужити на це"

Спадкоємиця роздає 25 мільйонів євро незнайомцям, оскільки "не зробила нічого, щоб заслужити на це"

Спадкоємиця роздає 25 мільйонів євро незнайомцям, оскільки "не зробила нічого, щоб заслужити на це"

Марлен Енгельгорн / Фото: TEDx Talks/Youtube

Вона вирішила роздати їх 50 абсолютно незнайомим людям за новою схемою.

Жінка вигадала унікальне рішення, як позбутися грошей у спадок, які, за її словами, вона "не заслужила".

Про це пише Daily Star.

31-річна Марлен Енгельгорн із Відня, Австрія, успадкувала колосальні 25 мільйонів євро, коли у вересні 2022 року померла її бабуся Траудль Енгельгорн-Векіатто. Покійна родичка заробила статки, заснувавши німецьку хіміко-фармацевтичну компанію BASF.

Щоб допомогти витратити свої "незаслужені" гроші, Марлен хоче, щоб 50 австрійців визначили як слід перерозподілити її спадок. Вона попросила австрійських громадян взяти участь у її ініціативі, відомій як "Хороша порада з перерозподілу".

Марлен Енгельгорн / Фото: snapshot-photography/B Niehaus/REX/Shutterstock

Раніше цього тижня багата спадкоємиця розіслала 10 000 запрошень випадково обраним громадянам Австрії. З них буде обрано 50 осіб, а також 15 запасних членів на випадок відмови від участі.

Якщо 50 людей не зможуть дійти "широко підтриманого" рішення про те, що робити з грошима, вони повернуться до Енгельхорн. Вона сказала: "У мене немає права вето. Я надаю свої активи у розпорядження цих 50 осіб та довіряю їм".

Читайте провідні новини дня:

Пояснюючи, чому їй спала на думку така незвичайна ідея, Енгельгорн сказала, що, на її думку, дискусії стануть "послугою демократії", оскільки спадок не оподатковується. Вона сказала: "Я успадкувала статок, а отже, і владу, нічого для цього не зробивши. І держава навіть не хоче оподатковувати її".

Марлен Енгельгорн / Фото: TEDx Talks/Youtube

Енгельгорн додала, що віддала свої гроші тому, що вона нічого не зробила, щоб їх заробити, а просто пощастило у "родовій лотереї". Вона сказала: "Якщо політики не виконують своєї роботи і не перерозподіляють, то мені доведеться самій перерозподіляти своє багатство. Багато людей щосили намагаються звести кінці з кінцями, працюючи повний робочий день, і сплачують податки з кожного євро, який вони заробляють на роботі. Я вважаю це за політичний провал, і якщо політика зазнає невдачі, то громадянам доведеться з цим справлятися самостійно".

Нагадаємо, американська компанія пропонує заплатити 10 000 доларів учасникам, які проведуть місячний "цифровий детокс". Нагороду отримають 10 людей, які витримають місяць без телефона.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація