Список найабсурдніших винаходів очолив ріжок для морозива на батарейках

Британська газета Independent, що опублікувала список найдаремніших винаходів. Тут можна побачити ріжок для морозива на батарейках, скакалки, що рахують калорії та пластикова гітара.

Боротьба  за оригінальність часто приводить до повного абсурду. Такий висновок робить британська газета Independent, що опублікувала список найдаремніших винаходів, представлених на суд споживачів за минулі декілька років.

На першому місці рейтингу, передає ІТАР-ТАРС, розташувалося творіння виключно ледачого винахідника - пристрій, що крутить морозиво. Цей незвичайний прилад покликаний звільнити власника від утомливих рухів грона руки в процесі поїдання холодних ласощів. Моторизований пристрій працює на батарейках і не є універсальним - в світі немає єдиного "стандарту" для форм і габаритів морозива. Єдиний тип десерту, з яким апарат зможе гарантовано працювати, це вафельний ріжок.

Заслужені місця в списку зайняли леопардовий чохол для крісла літака, скакалки, що рахують калорії, пластикова гітара для відеоприставки "Ікс-бокс", що коштує як справжній музичний інструмент, та інші плоди фантазій сучасних геніїв.

У список даремних товарів увійшов також і вельми популярний у всьому світі гібридний автомобіль Toyota Prius, оснащений одночасно бензиновою і електричною силовою установкою.

 Читайте  також:

Кубик Рубіка став кулею

У NASA створили пилосос для місячного пилу

Китайці обганяють всіх за кількістю винаходів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: