Спить, обіймає і зігріває. Reuters показало фото ніжного японського робота-пінгвіна, який наглядає за дітьми

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Робота створили для того, щоб він тішив свого власника.

У Японії стартап Groove X представив своє перше творіння - робота-пінгвіна зі штучним інтелектом, який покликаний бути другом своєму маленькому господареві та наглядати за ним вдома.

Lovot - суміш "любові" та "робота". Його створили випускники робототехнічного підрозділу SoftBank Group Corp. Цей робот не зможе допомогти у хатніх справах, але вміє дарувати увагу і розкривати теплі почуття власника.

Машина зовні нагадує пінгвіна із мультяшними людськими очима і має змінні вбрання. Щоб взаємодіяти із навколишнім середовищем, він використовує штучний інтелект.

Він призначений для імітації прив’язаності до користувача. Із роботом можна зігрітися та заснути разом - він теж автоматично переходить у режим сну. Також робот прямуватиме за власником, якщо його покликати. Він виконує лише прості завдання - спостереження за дитиною або будинком за допомогою камери, до якої користувачі можуть отримати доступ через мобільний додаток.

Groove X намагається розширити молодий ринок побутових роботів. Він привернув 71,1 млн доларів від інвесторів, включно з фондом Toyota Motor Corp, Line Corp і уряд Японії. Однак просуванню робота може заважати його ціна: він коштуватиме близько 3,1 тис. доларів.

Фотогалерея Спить, обіймає і зігріває. Reuters показало фото ніжного японського робота-пінгвіна, який слідкує за дітьми (9 фото)

Нагадаємо, американська компанія-розробник роботизованих девайсів Boston Dynamics продемонструвала відео, на якому її робот-пес SpotMini танцює під Uptown Funk музикантів Марка Ронсона і Бруно Марса. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції