• Кількість коментарів 1
  • Кількість переглядів 47073

Головного радикала України Олега Ляшка можна назвати досвідченим блогером.

Підписники Ляшка вже не раз дивилися його трансляції: вони бачили онлайн зустрічі із виборцями, слідкували за тим, як політик їздить регіонами, а ще - слухали непристойні анекдоти.

Стримити Ляшко вирішив і на другий день президентства Володимира Зеленського. Із увімкненою камерою він подався на зустріч із президентом, сподіваючись стримити перемовини. Він показав залу, де усе повинно було проходити, та учасників зустрічі. Зокрема, у стрим потрапив Андрій Парубій, однак від спілкування із підписниками Ляшка він відхрестився фразою: "У мене нарада".

facebook.com/O.Liashko

На відміну від спікера, віце-спікер парламенту Ірина Геращенко привіталася із глядачами і побажала "смачного капучино".

facebook.com/O.Liashko

Ляшко продовжив вести невимушену розмову про те, що має відбуватися, а також із посмішкою пригадав, що колись вже зустрічався із новообраним президентом.

facebook.com/O.Liashko

Не зміг не пригадати й інавгурацію Зеленського та його промову. Зокрема, Ляшко помітив помилку у словах президента і вирішив виправити його, чітко промовивши слово "ґавемент".

"Вчора президент Зеленський цитував Рональда Рейгана, він сказав, що "уряд - це наша проблема". Насправді якщо уже точно цитувати цитату Рейгана, то він казав: "Ґавемент. Влада - наша проблема". Це дослівна цитата Рейгана", - підкреслив Ляшко.

facebook.com/O.Liashko

На середині трансляції у Ляшка сталися невеличкі технічні проблеми. Він не знав, як переключити фронтальну камеру на основну, щоб показати зал.

"Оксана чи Іра, підкажіть, як картінку перевернуть, щоб не мене було видно, а залу?" - попросив Ляшко.

facebook.com/O.Liashko

Допомогти йому наважилась Геращенко, однак її спроба була невдалою. Ляшко впорався сам.

facebook.com/O.Liashko

Переключивши камери, Ляшко вирішив опитати присутніх, чи вони не проти стриму під час консультації. Парубій повільно повернувся до радикала і, ніби стримуючи себе від емоційної відповіді, сказав, що їм "потрібна стенограма".

facebook.com/O.Liashko

Ірину Геращенко він не перепитав, сказавши, що вона вже давала відповідь. Однак вона все одно використала можливість і пояснила, чому під час інавгурації вона так "здивувалася".

"Справа в тім, що коли ти сидиш у президії, то навпроти тебе сесійна зала. І час від часу я дивилася на Олега Ляшка. Звичайно в цей час мої очі від його реакції округлювалися. Бо Ляшко, ви знаєте, він такий емоційний. Не завжди вміє тримати реакції", - пояснила вона.

facebook.com/O.Liashko

Врешті політиків покликали на зустріч. Охоронці заборонили Олегу Ляшку брати із собою телефон. Радикал ж сказав, що вимкне його лише після прохання президента.

Тоді до нього підійшов Зеленський і провів експрес-консультацію, запитавши, чи той не проти розпуску ВР. Ляшко сказав, що підтримує рішення. Тоді Зеленський попрощався із радикалом, однак останній не відпустив руку президента.

facebook.com/O.Liashko

Ляшко спробував пройти до зали через інші двері, кричучи: "Пустіть на консультацію", але зрештою здався і закінчив трансляцію.

facebook.com/O.Liashko

Залиште свій коментар