Стало відомо, скільки вбивств сталося у "Грі престолів" за весь серіал

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Серіал був дуже кривавим та видовищним.

За 8 сезонів культового серіалу сучасності "Гра престолів" під час боротьби за владу загинули 6887 персонажів, включаючи людей, тварин і повсталих з мертвих. Про це повідомляє видання The Washington Post.

Журналісти видання визначили, що найбільше смертей сталося через дракона Дрогона, який спалив 1426 персонажів за всі сезони серіалу. За ним за смертоносністю йде Ар'я Старк – вона забрала 1278 життів. Замикає трійку дракон Рейгаль - 273 смерті.

У великих битвах також загинуло багато персонажів. Під час Битви бастардів загинуло 168 персонажів, у той час як Битва за Вінтерфелл поховала 3512.

Зазначається, що з кожним новим сезоном вбивств було все більше. Якщо у першому цей показник дорівнював 59, то у сьомому було вже 1096 смертей, а в останньому - аж 4548.

Найчастіше вбивства відбувалися у Вінтерфеллі, де зустріли свою смерть 3709 персонажів. На другому місці розташувалася Королівська гавань (1357 смертей) і на третьому - землі вільних людей за Стіною (1092).

Журналісти The Washington Post створили інтерактивну мапу вбивств, де можна побачити яких персонажів, коли вбили. Також вказано ім'я вбивці, предмет або спосіб вбивства і причина.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що автор саги "Пісня льоду і полум'я" Джордж Мартін, за якою знятий серіал "Гра престолів", прокоментував фінал саги.

ВідеоТелеканал HBO оприлюднив останню серію "Гри престолів"

8 років зйомок, десятки наймальовничіших локацій у всьому світі і рекордні понад 20 мільйонів глядачів. Найпопулярніший серіал 21 століття "Гра престолів" випустив фінальну серію фентазійної стрічки. Дослідники трудових ресурсів Сполучених Штатів прогнозують - заради перегляду останнього епізоду мільйони американців готові не спати вночі, запізнитися, або ж навіть пропустити свою роботу.  

Телеканал HBO оприлюднив останню серію "Гри престолів"

Залиште свій коментар

Вибір редакції