Стережіться п'яних слонів!

Шістьох диких азіатських слонів, що показилися від рисового пива, було вбито на північному сході Індії.

Шістьох диких азіатських слонів, що показилися від рисового пива, було вбито на північному сході Індії, повідомила у вівторок агенція Associated Press із посиланням на індійську владу.

Голодні тварини шукали їжу в районі села Чандан Нукат (Chandan Nukat) у 240 кілометрах від міста Шиллонґ (штат Меґгалая), коли знайшли на вулицях бочки з рисовим пивом, яке вони одразу ж скуштували. Після цього буйні тварини топтали сільськогосподарські угіддя й бананові плантації у віддаленому районі поряд з індійсько-бангладешським кордоном.

Адміністрація штату Меґгалая заявила, що якби тварин не вбили, вони заподіяли б великий збиток мешканцям села.

Вже відомі випадки нападу диких слонів, що напилися рисового пива, на села на північному сході Індії. Слони виходять до поселень людей у період дозрівання врожаю, руйнують будинки й топчуть плантації. Звичайно, гігантські ссавці віддають перевагу над мізерною лісовою їжею більш поживному й багатому мікроелементами напою.

Три роки тому на північному сході Індії вбили чотирьох слонів, які товкли поля та змусили втекти сотні мешканців штату Трипура.

Переважно дикі індійські слони живуть у лісах північно-східних штатів Меґгалая й Ассам. Проте дорожнє будівництво, розвиток міст і лісового господарства останнім часом звузив їхній ареал.

За інформацією фахівців, через брак їжі більше 100 слонів з Меґгалаї були змушені піти до Бангладеш. За останній рік тварини затоптали там близько 13 селян. У зв'язку з цим влада Бангладеш має намір відстрілювати слонів, що прийшли з Індії. Захисники дикої природи та індійська влада звернулася до влади Бангладеш з проханням не знищувати голодних тварин.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: