Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Столітній самець черепахи, який врятував свій рід від вимирання, пішов на пенсію

Столітній самець черепахи, який врятував свій рід від вимирання, пішов на пенсію

Дієго повертається у дику природу на Галапагоські острови.

Легендарний черепаха йде на пенсію, розповіли у сюжеті ТСН. Ранок. 

100-річний самець Дієго повертається у дику природу на Галапагоські острови. Свою місію, кажуть науковці, він вже виконав. Рід гігантських черепах врятували від вимирання. 

Ще пів століття тому Дієго відібрали для участі в програмі зі збільшення популяції. Він не підвів: став батьком для 800 черепашенят. Це 45 відсотків від усієї кількості гігантських черепах, які нині живуть у світі.

Тепер Дієго може спокійно йти на пенсію, яку проведе в національному заповіднику разом зі своїм численним потомством.

Відео Легендарний 100-річний черепаха Дієго повертається у дику природу на Галапагоські острови

Легендарний черепаха-плейбой йде на пенсію. 100-річний самець Дієго повертається у дику природу на Галапагоські острови. Свою місію, кажуть науковці, він вже виконав. Рід гігантських черепах врятували від вимирання. Ще пів століття тому Дієго відібрали для участі в програмі зі збільшення популяції. Й він не підвів. Став батьком для 800 черепашенят.  

Легендарний 100-річний черепаха Дієго повертається у дику природу на Галапагоські острови

Як повідомлялося, найбільший в історії вид черепах жив у Південній Америці близько 7-13 млн років тому. Тепер його рештки знайшли в пустелі Татакоа в Колумбії та у венесуельському регіоні Урамко. Відомо, що розмір та вага давньої істоти близькі до сучасного легкового автомобіля. Виявилося, що самець черепахи також мав роги на панцирі. Ймовірно, вони використовувалися для боротьби з суперниками.

Залиште свій коментар

Вибір редакції